Nowy Heng Balance Lamp Ellipse Plastic USB WHITE Zobacz większe

Heng Balance Lamp Ellipse Plastic USB WHITE

allocacoc

8719186011817

Nowy produkt

Unikalna lampa z lewitującym włącznikiem! Lampy Heng Balance posiadają unikalny design. Lampą możesz sterować dzięki dwóm kulkom z magnesem w środku. Po uniesieniu dolnej kulki zostanie ona przyciągnięta przez górną co włączy zasilanie. Nie będą się jednak stykać co daje niesamowity widok. Rozmiary Heng Balance Lamp czynią ją łatwą w użyciu w różnych pomieszczeniach.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Unikalna lampa z lewitującym włącznikiem!

Lampy Heng Balance posiadają unikalny design. Heng Balance Lamp to seria lamp stojących, służących przykładowo jako lampka nocna.

Lampą możesz sterować dzięki dwóm kulkom z magnesem w środku. Po uniesieniu dolnej kulki zostanie ona przyciągnięta przez górną co włączy zasilanie. Nie będą się jednak stykać co daje niesamowity widok.

Rozmiary Heng Balance Lamp czynią ją łatwą w użyciu w różnych pomieszczeniach.

Równowaga
Lampy Heng Balance to seria jedynych w swoim rodzaju lamp stołowych: podczas gdy większość lamp ma zwykły przełącznik, lampa Heng Balance jest sterowana za pomocą dwóch drewnianych kul.
Aby zapalić światło, wystarczy unieść dolną kulę i „zawiesić” ją w powietrzu dzięki przyciąganiu kuli górnej.

Uniwersalność
Ta pomysłowa lampka spełni swoje zadanie w gabinecie, sypialni lub innym pokoju. Nada charakteru większości pomieszczeń, gdyż jest nie tylko źródłem światła, ale również elementem dekoracyjnym.

Wzornictwo
W zaprojektowanej przez nas lampie światło wydobywa się z obudowy. Łagodne łuki są przyjazne dla oka i działają uspakajająco.

Materiały
Zewnętrzna rama lampy wykonana jest z buku, co daje uczucie naturalności i ciepła w dotyku. Wybierając wysokiej jakości drewno chcieliśmy sprawić, byś poczuł się blisko natury.

Kolor: biały
Długość przewodu: 1,5 m
Materiał: plastik
Waga produktu: 500 g
Wymiary: 40 x 20 x 7 cm
Źródło zasilania: USB
Napięcie wejściowe: 5 V
Moc: 3 W
Jasność: 300 lm
Barwa światła: ciepła (2700 - 3000K)
Żywotność diod LED: 55 000 godzin
Gwarancja: 2 lata

Nowości