Nowy Bransoletka W.KRUK SMN/AS121Z Zobacz większe

Bransoletka W.KRUK SMN/AS121Z

W.KRUK

SMN/AS121Z

Nowy produkt

Biżuteria z motywem florystycznym to jeden z trendów tego sezonu. Głównym akcentem efektowej bransoletki W.KRUK jest element ozdobny w postaci liścia monstery. Monstera to obecnie jedna z modniejszych roślin, zdobiąca wnętrza wielu mieszkań. Projektanci W.KRUK nawiązując do nowych trendów wykorzystali motyw roślinny do stworzenia wyjątkowej biżuterii. Pozłacana bransoletka wykonana z najwyższej jakości srebra składa się z dwóch elementów.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Biżuteria z motywem florystycznym to jeden z trendów tego sezonu. Głównym akcentem efektowej bransoletki W.KRUK jest element ozdobny w postaci liścia monstery. Monstera to obecnie jedna z modniejszych roślin, zdobiąca wnętrza wielu mieszkań. Projektanci W.KRUK nawiązując do nowych trendów wykorzystali motyw roślinny do stworzenia wyjątkowej biżuterii. Pozłacana bransoletka wykonana z najwyższej jakości srebra składa się z dwóch elementów. Na ciemnozielonym, lakierowanym sznurku zostały umieszczone trzy pozłacane detale – dwa drobne koraliki oraz modny motyw florystyczny w postaci liścia monstery. Bransoletka będzie stanowić świetne uzupełnienie codziennych stylizacji oraz pasować do letnich, zwiewnych sukienek. Pozłacana biżuteria posiada zapięcie typu federing oraz możliwość regulacji za pomocą oczek. W ofercie W.KRUK dostępny jest również naszyjnik do kompletu.

Kruszec: srebro 925
Dł 19 cm w tym przedłużka 3 cm, wymiary el ozdobnego: dł 1,2 cm, szer do 1,2 cm.

Nowości