Nowy Bransoletka W.KRUK SMN/AS124Z Zobacz większe

Bransoletka W.KRUK SMN/AS124Z

W.KRUK

SMN/AS124Z

Nowy produkt

Bransoleta srebrna z granatem może być bardzo ciekawą ozdobą dla kobiet, które nie boją się odważnych kolorów i tęsknią za barwnymi akcentami w swoich codziennych stylizacjach. Ze względu na skromny design i prostotę formy, taka bransoletka może świetnie odnaleźć się w stylizacjach casualowych, ale również w tych bardziej biznesowych – jako delikatny akcent kolorystyczny.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Bransoleta srebrna z granatem może być bardzo ciekawą ozdobą dla kobiet, które nie boją się odważnych kolorów i tęsknią za barwnymi akcentami w swoich codziennych stylizacjach. Ze względu na skromny design i prostotę formy, taka bransoletka może świetnie odnaleźć się w stylizacjach casualowych, ale również w tych bardziej biznesowych – jako delikatny akcent kolorystyczny. Została wykonana ze srebra próby 925, pozłacanego – dzięki czemu zyskuje nieco bardziej poważnego, eleganckiego charakteru. Razem z przedłużką 3,5 cm ma długość 21 cm, a zatem pasuje na przeciętny kobiecy nadgarstek. Ma zapięcie typu federling. Całość bransoletki stanowią drobne koraliki wykonane z kamienia granatu, w przepięknej różowo-fioletowej barwie. Są one z pewną regularnością przeplecione koralikami w jaśniejszym, beżowym kolorze o tym samym rozmiarze. Szerokość koralików to 0,2 cm, co daje bardzo dyskretną i delikatną, a zarazem kolorową i optymistyczną ozdobę. Warto ją podarować osobie, która doceni taki gest i ciekawy sposób wykonania.

Kruszec:srebro 925
Kamień: granat

Długość 20 cm w tym przedłużka 3 cm, szerokość 0,2 cm.

Nowości