DUKA LAGOM TORBA TEMICZNA 25X17X25 CM SZARO GRANATOWA 1219009

DUKA

5901912190092

Nowy produkt

Termiczna torba DUKA Lagom to znakomity wybór dla wszystkich, którzy kochają piesze wycieczki i posiłki na łonie natury. Wyposażona w izolowane ścianki i wygodne, szczelne zamknięcie, pozwoli zachować idealną świeżość przenoszonych w niej kanapek oraz przekąsek. Wygodne uchwyty i poręczny rozmiar torby DUKA Lagom sprawiają, że możesz ją ze sobą wszędzie wygodnie zabrać - niezależnie czy będzie to przechadzka po parku, czy dłuższa podróż pociągiem.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Termiczna torba DUKA Lagom to znakomity wybór dla wszystkich, którzy kochają piesze wycieczki i posiłki na łonie natury. Wyposażona w izolowane ścianki i wygodne, szczelne zamknięcie, pozwoli zachować idealną świeżość przenoszonych w niej kanapek oraz przekąsek. Wygodne uchwyty i poręczny rozmiar torby DUKA Lagom sprawiają, że możesz ją ze sobą wszędzie wygodnie zabrać - niezależnie czy będzie to przechadzka po parku, czy dłuższa podróż pociągiem. W parze z jej praktycznym charakterem idzie elegancki wygląd! Torba DUKA Lagom została wykonana z wytrzymałego poliestru, a jej niebieską powierzchnię zdobi stylowy wzór w geometryczne wzory, nadający jej nowoczesnego charakteru. Czas na piknik? Zabierz ze sobą torbę termiczną DUKA Lagom!

Kolor granatowy, szary
Marka DUKA
Rodzaj produktu torba termiczna
SKU 1219009
Seria LAGOM
Materiał poliester
Gwarancja 24 miesiące
Długość [cm] 25
Dane dodatkowe warstwa termiczna wewnątrz;wewnętrzna kieszonka z przegródka;wyskość z rączkami - 30cm
Szerokość [cm] 17
Wymiar 25x17x25cm
Wysokość [cm] 25
Przeznaczenie do przechowywania i przenoszenia przekąsek i kanapek
Wymiary po złożeniu 25x36x3cm

Nowości