Nowy Grill Fieldmann FZG 1102G Zobacz większe

Grill Fieldmann FZG 1102G

Fieldmann

8590669287635

Nowy produkt

Klasyczny grill węglowy Fieldmann z zdejmowana pokrywą - Powierzchnia rusztu do grillowania o średnicy 36,5 cm, wysokość grillowania: 28 cm, ruszt chromowany, zielona pokrywa z regulatorem przepływu powietrza, dolna półka na akcesoria bądź potrawy ułatwiająca prace podczas grillowania. Pokrywa zawiera anty-nagrzewającą się rączkę dla swobodnego jej zdejmowania nawet gdy grill jest już gorący.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Klasyczny grill węglowy Fieldmann z zdejmowana pokrywą - Powierzchnia rusztu do grillowania o średnicy 36,5 cm, wysokość grillowania: 28 cm, ruszt chromowany, zielona pokrywa z regulatorem przepływu powietrza, dolna półka na akcesoria bądź potrawy ułatwiająca prace podczas grillowania. Pokrywa zawiera anty-nagrzewającą się rączkę dla swobodnego jej zdejmowania nawet gdy grill jest już gorący. Kolorystyka w motywach natury - zieleń i czerń. Nóżki z zaślepkami aby grill nie zapadał się w miękkim podłożu. Łatwy i nieskomplikowany w montażu, łatwy w przenoszeniu, pokryty farbą antykorozyjną.

Nowości