Nowy Klocki Middle blocks super big Zobacz większe

Klocki Middle blocks super big

WADER

5900694415836

Nowy produkt

Klocki Mini Blocks Big to niewyczerpalne pole do popisu dziecięcej kreatywności - różnorodne formy i kształty klocków, pozwalają tworzyć rozmaite budowle, postacie oraz pojazdy. Dodatkowo do zestawu dołączono barwną wycinankę, którą można ozdobić konstrukcje. Zabawkę można łączyć z pozostałymi produktami z serii Mini Blocks. Klocki zapakowane są w estetyczne kartonowe pudełko z rączką.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Klocki Mini Blocks Big to niewyczerpalne pole do popisu dziecięcej kreatywności - różnorodne formy i kształty klocków, pozwalają tworzyć rozmaite budowle, postacie oraz pojazdy. Dodatkowo do zestawu dołączono barwną wycinankę, którą można ozdobić konstrukcje. Zabawkę można łączyć z pozostałymi produktami z serii Mini Blocks. Klocki zapakowane są w estetyczne kartonowe pudełko z rączką, co ułatwia ich przenoszenie oraz pozwala na utrzymanie porządku po zakończonej zabawie. Produkt wykonany w Polsce z wysokiej jakości, trwałych i bezpiecznych, certyfikowanych materiałów.

* zestaw 130 kolorowych klocków o różnorodnych kształtach i kolorach
* do zestawu dołączono barwną wycinankę, którą można ozdobić klocki
* całość zapakowana w estetyczne pudełko z rączką
* klocki wykonane z bardzo trwałych, wysokiej jakości, bezpiecznych, certyfikowanych materiałów
* przeznaczone dla dzieci 3+

Nowości