Nowy Kolczyki W.KRUK SJT/KC071 Zobacz większe

Kolczyki W.KRUK SJT/KC071

W.KRUK

SJT/KC071

Nowy produkt

Te piękne kolczyki od W.KRUK są świadectwem pomysłowości projektantów W.KRUK, których projekty charakteryzują się ciekawym, świeżym podejściem do klasyki. Stworzone przez nich kolczyki koła zaskakują swoim intrygującym wykonaniem. Ich powierzchnię przedzielono na dwa paski wykonane z najwyższej jakości srebra, jeden odznacza się matową, załamującą światło powierzchnią, drugi – mnogością wprawionych w niego cyrkonii.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Te piękne kolczyki od W.KRUK są świadectwem pomysłowości projektantów W.KRUK, których projekty charakteryzują się ciekawym, świeżym podejściem do klasyki. Stworzone przez nich kolczyki koła zaskakują swoim intrygującym wykonaniem. Ich powierzchnię przedzielono na dwa paski wykonane z najwyższej jakości srebra, jeden odznacza się matową, załamującą światło powierzchnią, drugi – mnogością wprawionych w niego cyrkonii. Są to kamienie odznaczające się niezwykle silnym blaskiem przyrównywanym lśnieniu brylantów. Kolczyki rozświetlą twarz noszącej je kobiety, otula ją srebrnym, chłodnym blaskiem. Biżuteria spodoba się osobom o minimalistycznym, nowoczesnym stylu, kobietom, które pragną lśnić niezależnie od sytuacji, w której się znajdują. Srebro to kruszec od wieków kojarzony z żeńską energią i duchowością, sprawi, że nosząca go osoba poczuje wewnętrzną harmonię.

Kruszec: srebro 925
Kamień: cyrkonia

Długość 1,4 cm, szerokość 0,4 cm.

Nowości