Nowy Ładowarka WIRELESS POWER BANK Zobacz większe

Ładowarka WIRELESS POWER BANK

VARTA

4008496021666

Nowy produkt

Praktyczny produkt 2w1: połączenie ładowarki bezprzewodowej i power banka z 3 portami (1x dwukierunkowy port USB typu C PD, 2x USB A QC 3.0) Zyskujesz 55 godzin dodatkowego czasu rozmowy na Twoim smartfonie* Idealna pojemność na weekendowy wypad Trend technologiczny: port USB typu C PD oraz Quick Charge 3.0 zapewniają superszybkie i inteligentne ładowanie z nawet 18W (5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A) Maksimum wygody dzięki szybkiemu bezprzewodowemu ładowaniu z nawet 10W Wyrafinowany i nowoczesny design Ułatwia przemieszczanie się: ładuje do 4 urządzeń jednocześnie W zestawie kabel do ładowania USB typu C Wyposażony w najnowszą Zaawansowaną Technologię Bezpieczeństwa od VARTA Gwarancja jakości marki VARTA*Godziny w oparciu o specyfikację ogniwa Samsung Galaxy S9 na samsung.com. Rezultat może się różnić w zależności od urządzenia.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

"Praktyczny produkt 2w1: połączenie ładowarki bezprzewodowej i power banka z 3 portami (1x dwukierunkowy port USB typu C PD, 2x USB A QC 3.0)
Zyskujesz 55 godzin dodatkowego czasu rozmowy na Twoim smartfonie*
Idealna pojemność na weekendowy wypad
Trend technologiczny: port USB typu C PD oraz Quick Charge 3.0 zapewniają superszybkie i inteligentne ładowanie z nawet 18W (5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5A)
Maksimum wygody dzięki szybkiemu bezprzewodowemu ładowaniu z nawet 10W
Wyrafinowany i nowoczesny design
Ułatwia przemieszczanie się: ładuje do 4 urządzeń jednocześnie
W zestawie kabel do ładowania USB typu C
Wyposażony w najnowszą Zaawansowaną Technologię Bezpieczeństwa od VARTA
Gwarancja jakości marki VARTA
*Godziny w oparciu o specyfikację ogniwa Samsung Galaxy S9 na samsung.com. Rezultat może się różnić w zależności od urządzenia."

Nowości