Nowy Nożyce akumulatorowe do trawy i krzewów Fieldmann FZN 4101-A Zobacz większe

Nożyce akumulatorowe do trawy i krzewów Fieldmann FZN 4101-A

Fieldmann

8590669199075

Nowy produkt

Ten model będzie idealnym pomocnikiem do pielęgnacji krawędzi trawników i kształtowania krzewów ozdobnych. Rękojeść nożyc można obracać i dla komfortowej pracy wybrać jedną z 4 pozycji roboczych. Akumulator Li-ion można wyjąć i jeżeli dokupicie Państwo drugi, nie trzeba przerywać pracy w czasie ładowania. Zestaw obejmuje 2 listwy, które łatwo można wymienić.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Następca ulubionego modelu FZN 4001 A. Ten model również będzie idealnym pomocnikiem do pielęgnacji krawędzi trawników i kształtowania krzewów ozdobnych. Rękojeść nożyc można obracać i dla komfortowej pracy wybrać jedną z 4 pozycji roboczych. Akumulator Li-ion można wyjąć i jeżeli dokupicie Państwo drugi, nie trzeba przerywać pracy w czasie ładowania. Zestaw obejmuje 2 listwy, które łatwo można wymienić. Szersza i krótsza listwa jest przeznaczona głównie do pielęgnacji krawędzi trawników, dłuższa listwa do pielęgnacji krzewów ozdobnych. Czas pracy przy jednym naładowaniu to około 30 min, a czas ładowania wynosi 4 h. Adapter do ładowania baterii jest częścią zestawu. Zapasowa bateria dostępna jest jako akcesorium dodatkowe.

Dane techniczne:
- Wyjmowany akumulator Li-Ion 3,6 V/1500mAh
- Kontrolka naładowania akumulatora
- 2 listwy, łatwa wymiana
- Długość listwy do krzewów 110 mm
- Szerokość listwy do trawy 80 mm
- Głowica obrotowa, 4 pozycje
- Wyłącznik bezpieczeństwa
- Czas pracy: około 30 min
- Czas ładowania: 4 godziny
- Masa: 0.6 kg

Nowości