Nowy Słuchawki XIAOMI MI DUAL DRIVER douszne czarne Zobacz większe

Słuchawki XIAOMI MI DUAL DRIVER douszne czarne

Xiaomi

6934177700309

Nowy produkt

Nie rezygnuj z jakości dźwięku kosztem wygody! Douszne słuchawki Xiaomi Mi Dual Driver Earphones z podwójnym sterownikiem dla niskich i wysokich tonów, dbają o wygodę i komfort noszenia nawet podczas długich sesji z muzyką lub audiobookiem.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Nie rezygnuj z jakości dźwięku kosztem wygody! Douszne słuchawki Xiaomi Mi Dual Driver Earphones z podwójnym sterownikiem dla niskich i wysokich tonów, dbają o wygodę i komfort noszenia nawet podczas długich sesji z muzyką lub audiobookiem. Dzięki mikrofonowi MEMS oraz podręcznemu pilotowi na wytrzymałym pałąku, doskonale nadają się również do rozmów telefonicznych.

Wygodne słuchawki typu pchełki. Trzy przyciski na pilocie. Podwójny sterownik. Wbudowany mikrofon. Wyraźne ale i delikatne linie. Poznaj precyzyjnie doszlifowane słuchawki Mi Dual Driver i poznaj muzykę na nowo.

Wygodna pół-douszna konstrukcja - Ergonomiczna obudowa słuchawek Xiaomi Mi Dual Driver chroni delikatny kanał uszny, zapewniając podczas słuchania odpowiedni poziom komfortu - nawet przez wiele godzin!

Wytrzymały kabel stworzony z elastycznego i niezwykle wytrzymałego materiału TPE kabel, zapewnia ochronę nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Precyzyjny mikrofon MEMS umieszczony na niewielkim pilocie, redukuje zbędne szumy i dba o najlepszą jakość rozmów. Pilot znajdujący się na kablu posiada trzy przyciski, pozwalające na zmianę głośności, odbiór lub odrzucenie połączenia oraz włączenie i zatrzymanie muzyki.

Ruchoma cewka i ceramiczne wykończenie. Bezkompromisowe zaangażowanie w jak najlepszą jakość muzyki, pomoże Ci przełamać rutynę. Wielowarstwowy układ ceramiczny w połączeniu z ruchomą cewką, umożliwia wydobycie maksymalnej ilości szczegółów - niezależnie od gatunku muzycznego.

Dane techniczne:
Model: BRE01JY
Rodzaj produktu: Słuchawki przewodowe
Typ słuchawek: Douszne
Złącza: Wyjście słuchawkowe 3,5 mm
Wbudowany mikrofon: Tak
Czułość słuchawek: 105 dB
Pasmo przenoszenia: 20 ~ 40 000 Hz
Moc znamionowa: 5 mW
Kolor: Czarny
Waga : 14 g
Długość kabla: 1,25 m
Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
Dodatkowe informacje: Pilot na kablu

Nowości