Nowy Zestaw miseczek z obrotową tacą DUKA WAREWOOD 5 sztuk biały porcelana Zobacz większe

Zestaw miseczek z obrotową tacą DUKA WAREWOOD 5 sztuk biały porcelana

DUKA

5901912180482

Nowy produkt

Seria WAREWOOD to propozycja wpisująca się w naszą ulubioną estetykę, w której styl nierozerwalnie łączy się z funkcjonalnością. Taca obrotowa DUKA WAREWOOD to nasz “Best seller”! Ponad czasowy design i funkcjonalność połączona w jedność! Taca obrotowa DUKA WAREWOOD wykonana z wysokiej jakości drewna kauczukowego oraz 5 porcelanowych miseczek zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających!

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Seria WAREWOOD to propozycja wpisująca się w naszą ulubioną estetykę, w której styl nierozerwalnie łączy się z funkcjonalnością. Taca obrotowa DUKA WAREWOOD to nasz “Best seller”! Ponad czasowy design i funkcjonalność połączona w jedność! Taca obrotowa DUKA WAREWOOD wykonana z wysokiej jakości drewna kauczukowego oraz 5 porcelanowych miseczek zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających! Teraz sosy, dipy i przekąski będą idealnie podane w jednym naczyniu! Zaproś najbliższych na kolację i zaskocz ich tacą DUKA WAREWOOD!

Nowości