Odkurzacz TEFAL Air Force360 Flex Pro TY9471

TEFAL

3221614005350

Nowy produkt

Bezprzewodowy odkurzacz Air Force360 Flex Pro odmieni całkowicie Twój dotychczasowy sposób odkurzania! Zaawansowana technologia wykorzystana do zaprojektowania tego innowacyjnego i bardzo elastycznego urządzenia sprawia, że do 5 razy skuteczniej dociera ono do kurzu pod niskimi meblami. Sprawne i wydajne odkurzanie stało się jeszcze prostsze!

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Bezprzewodowy odkurzacz Air Force360 Flex Pro odmieni całkowicie Twój dotychczasowy sposób odkurzania! Zaawansowana technologia wykorzystana do zaprojektowania tego innowacyjnego i bardzo elastycznego urządzenia sprawia, że do 5 razy skuteczniej dociera ono do kurzu pod niskimi meblami. Sprawne i wydajne odkurzanie stało się jeszcze prostsze! Urządzenie osiąga moc ssącą o wartości 100 Air Wattów, co w połączeniu z brakiem kabla ograniczającego ruchy i zasięg, pozwala bez trudu oczyścić wszystkie zakamarki. Odkurzanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Zobacz film:

Nowości