Patelnia grillowa z podstawką DUKA MUSN 15 cm żeliwo

DUKA

5901912160033

Nowy produkt

Seria żeliwnych patelni DUKA MUSN to solidne rozwiązanie na lata! Wykonane w 100% trwałego, odpornego na uszkodzenia żeliwa, który równomiernie się nagrzewa i znacznie dłużej utrzymuje wysoką temperaturę.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Seria żeliwnych patelni DUKA MUSN to solidne rozwiązanie na lata! Wykonane w 100% trwałego, odpornego na uszkodzenia żeliwa, który równomiernie się nagrzewa i znacznie dłużej utrzymuje wysoką temperaturę. Patelnie DUKA MUSN dzięki masywnej budowie równomiernie rozprowadzają ciepło na całej swojej powierzchni, co gwarantuje komfortowe smażenie, charakteryzuje je spory ciężar, ale dzięki temu są stabilne podczas smażenia i serwowania gorących potraw. Seria patelni DUKA MUSN oferuje szerokie możliwości zastosowań. Przede wszystkim możesz z niej korzystać na każdym rodzaju kuchenki łącznie z płytą indukcyjną oraz bez problemu można używać je w piekarniku oraz na otwartym ogniu. Patelnie DUKA MUSN odporne są na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. W przypadku żeliwa nie musisz się martwić o uszkodzenie powłoki patelni, ani jej zarysowania. Dzięki temu cechuje je wyjątkowa trwałość – będą służyły Tobie przez długie lata! Seria DUKA MUSN w zestawie jest elegancką podstawką z drewna sosnowego, która ułatwi serwowanie potraw bezpośrednio na stół, mając gwarancję, że serwowana potrawa długo utrzyma właściwa temperaturę. Patelnie żeliwne nie są przystosowane do mycia w zmywarce- zalecane mycie ręczne, a po każdym użytku dokładnie osuszyć i zaimpregnować ich powierzchnie poprzez olejowanie. Zakup takiej patelni to doskonały, sprawdzony wybór na lata – wybierz DUKA MUSN aby idealnie zaspokoić swoje potrzeby! Model do grillowania idealnie sprawdzi się do przygotowania steków, krewetek lub grillowanych warzyw! Przekonaj się już dziś!

Nowości