Ryżowar Medium 27030-56

Russell Hobbs

5038061106947

Nowy produkt

Ryżowar Medium to doskonały dodatek kuchenny dla każdego wielbiciela wschodnich smaków. Pozwala na przyrządzenie 6 porcji ryżu (1 porcja - 200g) podczas jednego procesu gotowania. Dzięki funkcji automatycznego utrzymywania ciepła nie musisz już zaprzątać

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Ryżowar Small to doskonały dodatek kuchenny dla każdego wielbiciela wschodnich smaków. Pozwala na przyrządzenie 6 porcji ryżu (1 porcja - 200g) podczas jednego procesu gotowania. Dzięki funkcji automatycznego utrzymywania ciepła nie musisz już zaprzątać sobie głowy jego podgrzewaniem. Ryżowar został wyposażony w nieprzywierającą misę oraz szklaną pokrywę. Zadbaliśmy też o Twoją wygodę, ponieważ obie części nadają się do mycia w zmywarce.

Musisz przygotować porcję ryżu do swojego ulubionego chilli con carne? A może chcesz wywołać wrażenie na swoich gościach przyrządzając pyszną paellę? Nasz ryżowar ułatwi Ci to zadanie przygotowując odpowiednią porcję ryżu dla Twoich gości - urządzenie przygotowuje do 6 porcji podczas jednego procesu gotowania (1porcja - 200g).

Ryżowar został wyposażony w funkcję automatycznego utrzymywanie ciepła, dzięki czemu nie musisz zaprzątać sobie głowy odgrzewaniem swojego ryżu, kiedy nie masz zamiaru jeść go bezpośrednio po ugotowaniu.

Największą zmorą po przepysznej uczcie jest zmywanie naczyń, dlatego nasz ryżowar został wyposażony w wyjmowaną, nieprzywierającą misę oraz szklaną pokrywę, które bez problemu możesz umieścić w zmywarce.

Użyj poręcznego kubeczka z miarką, by odmierzyć dokładną ilość ryżu, który chcesz ugotować. A gdy ryż będzie już gotowy, w zestawie umieściliśmy łyżeczkę do jego serwowania.

Dzięki podświetlanym kontrolkom zawsze wiesz kiedy Twój ryż będzie gotowy.

Wytrzymała pokrywka ze szkła hartowanego jest odporna na wysokie temperatury i pozwala na uzyskanie ryżu ugotowanego do perfekcji.

Dzięki wbudowanemu uchwytowi nie będziesz już musiał szukać miejsca, aby umieścić pokrywkę podczas serwowania ryżu.

Odpowietrznik pozwala na stopniowe wydostawanie się pary z naczynia, co oznacza, że woda w garnku może się długo gotować, bez konieczności uprzedniego zagotowania.

• Przygotowuje do 6 porcji ryżu (1 porcja – 200g)
• Funkcja automatycznego utrzymywania ciepła
• Wyjmowana misa z powłoką nieprzywierającą
• Szklana pokrywa oraz misa nadające się do mycia w zmywarce
• Zawiera łopatkę oraz miarkę do odmierzania ryżu
• Podświetlane kontrolki
• Pokrywa ze szkła hartowanego
• Poręczny uchwyt w pokrywie
• Moc 200W

Nowości