Prostownica Manchester United Sleek & Curl Expert S6755 Zobacz większe

Prostownica Manchester United Sleek & Curl Expert S6755

Remington

5038061103250

Nowy produkt

Remington Manchester United to idealny prezent dla fanów Manchester United. Zaprojektowana w klubowych kolorach Manchester United i posiadająca kultowy herb, jest doskonałym dodatkiem do kolekcji Manchester United.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Prostownica Manchester United Sleek & Curl Expert S6755

Masz dość wyboru między eleganckimi, prostymi włosami a bujnymi lokami? Dzięki prostownicy Remington Sleek & Curl Expert Manchester United Edition już nigdy nie będziesz miała tej samej fryzury przez dwa dni z rzędu.Możesz zapomnieć o szarpaniu włosów podczas stylizacji. Długie, smukłe płytki ceramiczne z czarnego tytanu zapewniają 2 x gładsze przesuwanie* i 10 x więcej ceramiki*. Dodatkowo, specjalistyczna zakrzywiona obudowa oznacza, że łatwiejsze jest zarówno prostowanie, jak i lokowanie włosów. Wybierz idealną temperaturę dla swoich włosów między 150°C-230°C i już możesz doskonalić swój styl, aby „pokazać światu prawdziwą twarz”.Teraz nie musisz już długo czekać, żeby zacząć stylizację. 15-sekundowe ultraszybkie nagrzewanie pozwala na swobodę i możliwość eksperymentowania z różnymi stylami.Kolekcja urządzeń do pielęgnacji włosów Remington Manchester United to idealny prezent dla fanów Manchester United. Zaprojektowana w klubowych kolorach Manchester United i posiadająca kultowy herb, jest doskonałym dodatkiem do kolekcji Manchester United. Jest to oficjalny produkt Manchester United.

Nowości