PROSTOWNICA WET 2 STRAIGHT S7350 Zobacz większe

Prostownica S7350

Remington

4008496985654

Nowy produkt

Po prostu osusz włosy ręcznikiem, a następnie pozwól prostownicy załatwić całą resztę, stylizacja bez potrzeby używania suszarki do włosów. Prostownica jest idealna do podróży - nie musisz dodatkowo zabierać suszarki!

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Wielofunkcyjna prostownica do włosów Wet2Straight Wide Plate Straightener skróci czas codziennej stylizacji.
Po prostu osusz włosy ręcznikiem, a następnie pozwól prostownicy załatwić całą resztę, stylizacja bez potrzeby używania suszarki do włosów. Prostownica jest idealna do podróży - nie musisz dodatkowo zabierać suszarki!

Urządzenia używa się w ten sam sposób co prostownicy - rozgrzane płytki odparowują nadmiar wody przez specjalnie zaprojektowane otwory, susząc włosy i jednocześnie je prostując.

Wyjątkowo szerokie, ruchome płytki w prostownicy Wet2Straight Wide Plate Straightener pozwalają na uchwycenie jeszcze większej ilości włosów przy każdym ruchu i zapewniają równomierny nacisk podczas stylizacji w celu uzyskania doskonałych rezultatów Szersze płytki to idealne rozwiązanie dla osób z grubszymi włosami, ponieważ pozwalają uchwycić więcej kosmyków przy każdym ruchu i zapewnić szybkie rezultaty oraz idealną stylizację.

Zaawansowane płytki ceramiczne zawierają mikrocząstki odżywki, które zapobiegają elektryzowaniu się włosów i sprawiają, że są gładkie i zdrowe. Dzięki 15-sekundowemu czasowi nagrzewania i 10 ustawieniom temperatury możesz indywidualnie dostosować stylizację, wybierając idealne ustawienie dla rodzaju włosów. Funkcja turbo boost pomoże Ci, gdy naprawdę tego potrzebujesz - możesz skrócić czas stylizacji, ale nadal osiągnąć zdrowy, błyszczący wygląd. Prostownica Wet2Straight Wide Plate Straightener: Idealna do podróży.

Bardzo szerokie płytki ułatwiają poskramianie grubych, kędzierzawych lub dłuższych włosów.

Wyprostuj więcej włosów w jednym ruchu dzięki szerszym płytkom prostownicy Shine Therapy Straightener. Bez względu na to, czy stylizujesz grube, czy bardzo długie włosy, narzędzie to za każdym razem pomoże Ci osiągnąć gładki i elegancki styl.

Mikrocząstki odżywki w zaawansowanych płytkach ceramicznych sprawią, że Twoje włosy będą lśniące, miękkie i gładkieDzięki zaawansowanym płytkom ceramicznym zawierającym mikrocząstki odżywki z marokańskim olejem arganowym i witaminą E, możesz mieć pewność, że Twoje włosy są pod doskonałą opieką - są gładkie i miękkie, tak jak zawsze chciałeś.

Zaawansowane płytki ceramiczne zawierające mikrocząstki odżywki z marokańskim olejem arganowym i witaminą E
Cyfrowy wyświetlacz temperatury z 10 ustawieniami 150 - 235C
Szybkie nagrzewanie w 15 sekund
Ruchome płytki zapewniają równomierny nacisk na włosy
Funkcja podwyższenia temperatury
Funkcja blokady temperatury
Automatyczne wyłączanie po 60 minutach
Blokada płytek do przechowywania
Saszetka odporna na ciepło
Uniwersalne napięcie
Obrotowy kabel

Nowości