Smartfon MAXCOM SMART MS459 Harmony

Maxcom

5908235974538

Nowy produkt

Jedyny w Polsce tak prosty w obsłudze smartfon ze zdalnym dostępem - Smartfon dedykowany wszystkim tym, którzy szukają telefonu prostego w obsłudze, a jednocześnie nowoczesnego i innowacyjnego.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Jedyny w Polsce tak prosty w obsłudze smartfon ze zdalnym dostępem - Smartfon dedykowany wszystkim tym, którzy szukają telefonu prostego w obsłudze, a jednocześnie nowoczesnego i innowacyjnego.

Ten niespotykany dotąd smartfon jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ludzi ceniących tradycję i prostotę użytkowania z pełnią możliwości jakie daje smartfon z Androidem.

DEDYKOWANE, INNOWACYJNE OPROGRAMOWANIE gwarantuje intuicyjną obsługę, umożliwia zdalny dostęp do podstawowych ustawień i zapewnia POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA dzięki jedynemu tak wielofunkcyjnemu przyciskowi pomocy. Funkcja umożliwia automatyczne połączenie ze wskazaną osobą lub wysyłkę sms z lokalizacją za pomocą jednego przycisku.

Intuicyjna Obsługa - Najważniejsze funkcje masz zawsze pod ręką. Z łatwością zrobisz zdjęcie, wyślesz wiadomość, skorzystasz z ulubionej aplikacji czy ustawisz przypomnienia.

Dostosuj rozmiar interfejsu. Możesz wybrać jeden z trzech rozmiarów interfejsu w zależności od twoich potrzeb a dzięki specjalnie zaprojektowanu interfejsowi nie musisz się martwić o przypadkowe kliknięcia.

Co ustawisz zdalnie? Sam zdalnie zmieniaj ustawienia twojego telefonu (lub powierz bliskiej osobie). Z innego urządzenia zdalnie dostosujesz jasność ekranu i głośności dzwonka, dodasz przypomnień o lekach lub nowe kontakty.

Przycisk Pomocy - Skonfiguruj wielofunkcyjny przycisk Pomocy, który w razie wypadku wysyła wiadomości alarmowe wraz z lokalizacją lub dzwoni pod wskazany numer. Dzięki niemu, ratownik będzie znał grupę krwi, będzie wiedział kogo poinformować oraz jakiej pomocy udzielić. Przycisk pomocy konfigurujesz zaraz po pierwszym uruchomieniu telefonu w aplikacji Przycisk Pomocy. Możesz to również zrobić poprzez panel zdalnego dostepu Maxcom Remote. Dzięki temu ratownik będzie miał łatwy dostęp do danych medycznych i kontaktów ICE, nawet przy zablokowanym telefonie.

W pudełku znajduje się zestaw słuchawkowy, ładowarka, podstawka ładująca, kabel USB-C, bateria, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna.

Częstotliwość (WCDMA) 3G (MHz): 900/2100
Częstotliwość (GSM) 2G (MHz): 850/1900 900/1800
LTE FDD 1/3/7/20
Rozmiar wyświetlacza 4.5"
Rozdzielczość (pix): 854 x 480
Aparat tył (Mpix): 8
Aparat przód (Mpix): 2
Pamięć RAM (GB): 2
Pamięć wbudowana (GB): 16
Przycisk SOS
microSIM
Latarka
Funkcja głośnomówiąca
Kalkulator
Kalendarz
Szybkie wybieranie
Wi-Fi/WLAN 802.11 b/g/n
Wibracja
Internet, e-mail
Chipset MTK6737, 1.30 GHz QC
GPS
Obsługa kart microSD do 32 GB
Pojemność baterii 2200 mAh
Wymiary (mm): 138 x 69 x 11
Waga (g): 180
Zestaw słuchawkowy: Tak
Ładowarka biurkowa: Tak

Nowości