Zestaw noży w czarny bloku DUKA HACKA 5 sztuk stal nierdzewna

DUKA

5901912158924

Nowy produkt

Minimalizm i funkcjonalność to cechy które charakteryzuje zestaw noży DUKA HACKA. 5 noży wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej, które są odporne na korozje oraz łatwo na ostrzyć, umieszczone w czarnym, kauczukowym bloku sprawi, że Twoje noże zawsze będą pod ręką.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Minimalizm i funkcjonalność to cechy które charakteryzuje zestaw noży DUKA HACKA. 5 noży wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej, które są odporne na korozje oraz łatwo na ostrzyć, umieszczone w czarnym, kauczukowym bloku sprawi, że Twoje noże zawsze będą pod ręką. W zestawie DUKA HACKA znajdziesz: nóż szefa kuchni - podstawowe narzędzie w kuchni, doskonałe do siekania wielu składników, nóż do chleba - charakterystyczne ząbki ułatwiają krojenie pieczywa, nóż do filetowania- najlepiej sprawdzi się przy krojeniu mięsa lub wędlin, uniwersalny nóż kuchenny - mały nóż do krojenia oraz nóż do jarzyn - może posłużyć jako obieraczka. Noże DUKA HACKA można śmiało myć w zmywarce, będą więc one idealnym wyborem do nowoczesnego domu – przekonaj się o tym już dzisiaj!

Nowości