Toster 21644-56 Textures Grey

Russell Hobbs

5038061105445

Nowy produkt

Toster Textures Grey łączy jakość z unikalnym stylem, dzięki eleganckiemu matowo-błyszczącemu wykończeniu w kolorze szarym oraz gamie przydatnych funkcji. Posiada bardzo szerokie wloty na pieczywo, dzięki którym możesz szybko opiekać różnego rodzaju bułki

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Toster Textures Grey łączy jakość z unikalnym stylem, dzięki eleganckiemu matowo-błyszczącemu wykończeniu w kolorze szarym oraz gamie przydatnych funkcji. Posiada bardzo szerokie wloty na pieczywo, dzięki którym możesz szybko opiekać różnego rodzaju bułki i grubsze kawałki chleba.

Funkcja regulacji opiekania sprawia, że każdy może dostosować stopień zarumienienia pieczywa do swoich preferencji - od lekko złocistego po ciemno-brązowy. Urządzenie posiada także opcje anulowania i ponowienia opiekania. Wbudowana, wysuwana tacka na okruchy znacząco ułatwia czyszczenie produktu.

Toster Textures Grey oferuje nie tylko szereg przydatnych funkcji. Zachwyca także designem, którego wykończenie łączy elementy matowe z błyszczącymi, zapewniając nowoczesny wygląd. Urządzenie pasuje zarówno do tradycyjnych, jak i bardziej współczesnych kuchni.

Podkręć swoją kuchnię z tosterem Textures Grey. Jego design to połączenie matowych i błyszczących elementów, co zapewni nowoczesny wygląd każdej kuchni.

Potrzebujesz grubszej kromki chleba, by naprawdę zaspokoić swoje tostowe pragnienie? Toster Textures Grey został wyposażony w wyjątkowo szerokie otwory, pozwalając Ci tym samym na tostowanie różnego rodzajów pieczywa w grubszych kromkach.

Wiemy, że każdy ma inne potrzeby, dlatego toster Textures Grey został wyposażony w funkcję regulacji opiekania. Dzięki niej możesz dostosować stopień zarumienienia pieczywa do swoich preferencji - od lekko złocistego po ciemno-brązowy.

Pożegnaj się z okruszkami na kuchenny blacie. Wbudowana, wysuwana tacka na okruchy znacząco ułatwi Ci czyszczenie produktu.

Funkcja regulacji opiekania sprawia, że każdy może dostosować stopień zarumienienia pieczywa do swoich preferencji - od lekko złocistego po ciemno-brązowy. Urządzenie posiada także opcję rozmrażania, dzięki której możesz skorzystać z pieczywa wyjętego prosto z zamrażarki. W ten sposób oszczędzasz cenny czas w porannym pośpiechu. Toster wyposażono również w funkcje anulowania i ponowienia opiekania.

• Szare teksturowane akcenty
• 2 głębokie I szerokie otwory na pieczywo
• Funkcja regulacji opiekania
• Wyjmowana tacka na okruchy
• Funkcje rozmrażania, anulowania i ponownego ogrzewania

Nowości