Toster 25250-56 Geo Steel na 2 kromki

Russell Hobbs

5038061104301

Nowy produkt

Zachwyć wszystkich wspaniałym sprzętem w swojej kuchni - toster Geo Steel na 2 kromki dostępny jest w metalicznym szarym kolorze stali nierdzewnej z polerowanymi wstawkami. Przyciągająca wzrok, unikalna teksturowana metalowa konstrukcja to absolutna nowoś

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Zachwyć wszystkich wspaniałym sprzętem w swojej kuchni - toster Geo Steel na 2 kromki dostępny jest w metalicznym szarym kolorze stali nierdzewnej z polerowanymi wstawkami. Przyciągająca wzrok, unikalna teksturowana metalowa konstrukcja to absolutna nowość pod względem zastosowanych materiałów, a także geometrycznej estetyki. Ten elegancki toster to najwyższej jakości akcent na blacie kuchennym, sprzęt we współczesnym stylu zrobi na wszystkich trwałe wrażenie każdego ranka przy śniadaniu. Wyraźne podświetlenie działa, gdy toster jest włączony i w trakcie opiekania, co podkreśla zaawansowaną technologię urządzenia. Szeroka rama tostera oznacza, że możesz opiekać różne rodzaje pieczywa, dzięki czemu możesz cieszyć się większymi kromkami, które z pewnością zaspokoją Twój głód.

Toster Geo Steel posiada teksturowaną konstrukcję inspirowaną geometrycznymi trendami architektonicznymi, zaprojektowaną z myślą o honorowym miejscu w Twojej kuchni. To modne urządzenie ze stali nierdzewnej z polerowanymi wstawkami doskonale uzupełni każdy blat kuchenny i wprowadzi do mieszkania nowoczesny styl.

Zawsze wiesz, kiedy toster jest włączony i w trakcie opiekania, dzięki wyraźnemu podświetleniu. Podświetlany pasek z przezroczystym światłem włącza się gdy urządzenie jest w użyciu, barwa światła nie koliduje z niczym w Twojej kuchni i sprawia, że toster jest naprawdę wyjątkowy.

Czy potrzebujesz grubszych, szerszych kromek chleba, tak aby zaspokoić swój apetyt na tosty? A może po prostu lubisz mieć możliwość opiekania różnych rodzajów chleba? Z pewnością spodoba ci się szeroka rama tostera Geo Steel. Dzięki większym szczelinom, które pozwalają opiekać większe i grubsze kromki, twoje tosty będą teraz naprawdę dokładnie takie jak sobie życzysz.

Czy chcesz, aby Twój tost był gotowy wtedy, gdy go najbardziej potrzebujesz? Pokochasz zatem fakt, że Twój toster Geo Steel posiada technologię szybszego opiekania* z lepszą równomiernością opiekania. Dzięki temu, że przyspieszysz przygotowanie tostów, będziesz mieć więcej czasu aby usiąść i spokojnie zjeść śniadanie.

Przygotuj tosty dokładnie tak, jak lubisz, dzięki regulacji stopnia przyrumienienia pieczywa w tosterze Geo Steel. Niezależnie od tego, czy lubisz lekko przypieczone, chrupiące, czy mocno przypieczone złociste tosty, teraz możesz zdecydować jak bardzo przyrumieniony ma być Twój tost.

Dzięki 3 przydatnym funkcjom rozmrażania, anulowania i podgrzewania, zaspokojone są wszystkie Twoje potrzeby w zakresie opiekania. Opiekaj kromki chleba prosto z zamrażarki, podgrzej plasterek, który zostawiłeś wcześniej w tosterze, a nawet użyj przycisku anulowania, aby zatrzymać cykl opiekania dokładnie wtedy, kiedy trzeba.

Rzuć okiem na to, jak bardzo przyrumieniony jest Twój tost, dzięki funkcji Podnieś i popatrz w tosterze Geo Steel. Możesz podnieść kromkę, sprawdzić jej chrupkość, a następnie odłożyć ją z powrotem bez przerywania cyklu opiekania.

Chcemy, aby wyjmowanie tostów z tostera było proste. Właśnie dlatego Geo Steel wyposażony jest w dołączone szczypce, które po prostu wsuwasz z boku tostera, co zapewnia łatwe przechowywanie. Zadbaj o opuszki palców i używaj szczypiec do wyciągania tostów z urządzenia.

Marzysz o ciepłych, rozpływających się w ustach bułeczkach? A może po prostu chciałbyś żeby tosty nie ostygły w czasie gdy przygotowujesz resztę śniadania? Z pewnością spodoba ci się funkcja opiekacza bułek w tosterze Geo Steel.

Pozostaw trwałe wrażenie dzięki tosterowi Geo Steel na 2 kromki, wykonanemu ze stali nierdzewnej z polerowanymi wstawkami i unikalną teksturowaną metalową konstrukcją. Teraz możesz cieszyć się większymi kawałkami pieczywa dzięki szerokiej ramie i zawsze wiesz, kiedy toster jest włączony i w trakcie opiekania, dzięki wyraźnemu podświetleniu.

• Toster na 2 kromki ze stali nierdzewnej z polerowanymi wstawkami
• Teksturowane wykończenie
• Szeroka rama dla większych kawałków pieczywa
• Technologia szybkiego opiekania z lepszą równomiernością opiekania*
• Regulacja stopnia przyrumienienia pieczywa
• Ustawienia rozmrażania, anulowania i podgrzewania
• Wyraźne podświetlenie podczas opiekania
• Funkcja podnieś i popatrz
• Dołączone szczypce do tostera
• Funkcje rozmrażania, anulowania i podgrzewania
• Opiekacz bułek (UE)

Nowości