Beldray Wentylator 82 cm EH3230

Beldray

5054061294217

Nowy produkt

Jeśli w Twojej sypialni, biurze lub w innym pomieszczeniu jest za gorąco, ten 82-centymetrowy wentylator Beldray Tower zapewni Ci ochłodę. Dzięki innowacyjnej, przenośnej konstrukcji można go wygodnie i dyskretnie umieścić w każdym pomieszczeniu. Urządzenie ma trzy ustawienia prędkości, które umożliwiają łatwe sterowanie przepływem powietrza.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Jeśli w Twojej sypialni, biurze lub w innym pomieszczeniu jest za gorąco, ten 82-centymetrowy wentylator Beldray Tower zapewni Ci ochłodę. Dzięki innowacyjnej, przenośnej konstrukcji można go wygodnie i dyskretnie umieścić w każdym pomieszczeniu. Urządzenie ma trzy ustawienia prędkości, które umożliwiają łatwe sterowanie przepływem powietrza, a funkcja ręcznej oscylacji umożliwia ustawienie strumienia zimnego powietrza tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Dzięki 2-godzinnej funkcji timera i przewodu o długości 1.5 m ten wentylator idealnie nadaje się do każdego domu czy biura.

Ten 82-centymatrowy wentylator w obudowie typu tower idealnie nadaje się do chłodzenia domu dzięki funkcji 2-godzinnego zegara, która zapewnia wygodę przez cały dzień.

Wentylator jest wyposażony w funkcję ręcznej oscylacji i solidną podstawę, która zapewnia stabilność, dzięki czemu podczas pracy będzie pewnie stać na stole lub innej powierzchni.

Dzięki mocy 45 w urządzenie ma trzy ustawienia prędkości, które można łatwo regulować za pomocą przełącznika i pracuje cicho, dzięki czemu można skoncentrować się na pracy.

Przewód zasilający ma długość 1.5 m, dzięki czemu wentylator ma większy zasięg i nie trzeba go używać bezpośrednio obok gniazdka elektrycznego

Wymiary urządzenia to zaledwie 17 x 16,5 x 82,5 cm, a wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie.

Nowości