Nowy Suszarka do bielizny H300 183 x 99 x 96 cm VELKEA Zobacz większe

Suszarka do bielizny H300 183 x 99 x 96 cm VELKEA

JOTTA

5904134073464

Nowy produkt

Suszarka do bielizny H300 to idealna propozycja dla dużych rodzin i dla osób które potrzebują większej powierzchni suszenia. Posiada dwa skrzydełka wzdłużne, które można rozłożyć dodatkowo w razie potrzeby, zwiększając powierzchnię suszenia.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Suszarka do bielizny H300 to idealna propozycja dla dużych rodzin i dla osób które potrzebują większej powierzchni suszenia. Posiada dwa skrzydełka wzdłużne, które można rozłożyć dodatkowo w razie potrzeby, zwiększając powierzchnię suszenia. Wykonana ze stali jest niezwykle stabilna i wytrzymała na działanie promieni UV i czynników zewnętrznych, dlatego z powodzeniem może być używana na zewnątrz.. Stalowa konstrukcja wyposażona została w antypoślizgowe nakładki. Uproszczony mechanizm rozkładania nóg i blokada samoczynnego złożenia, zapewniają wysoki komfort użytkowania i niezwykłą łatwość rozkładania. Blokada samoczynnego rozkładania skrzydełek ułatwia przenoszenie i przechowywanie złożonej suszarki. Suszarka została dodatkowo wyposażona w wieszak, dzięki któremu wysuszymy drobne elementy garderoby, w tym bieliznę.
Posiada certyfikat TÜV Nord.
Wyprodukowana w Polsce.

Długość użytkowa: 26 m
Wymiar po złożeniu: 125 x 55 x 5 cm

Długość [cm]: 183
Szerokość: 99
Wysokość [cm]: 96
Materiał: Stal
Funkcja: Rozkładane
Maksymalne obciążenie [kg]: 22
Kolor: biały, szary

Nowości