Nowy Talerzyk deserowy DUKA PARADISE 15 cm biały ceramika Zobacz większe

Talerzyk deserowy DUKA PARADISE 15 cm biały ceramika

DUKA

5901912165823

Nowy produkt

Seria DUAK PARADISE inspirowana kolorową szwedzką sztuką ludową to barwa kolorów połączona z funkcjonalnością. Z talerzem deserowy DUKA PARADISE każdy deser będzie smakował wyśmienicie! Wielobarwny talerz DUKA PARADISE jest pięknym dodatkiem to każdego domu, posłuży to podania ciasta, drożdżówki, ale też jako talerzyk na przystawkę.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Seria DUAK PARADISE inspirowana kolorową szwedzką sztuką ludową to barwa kolorów połączona z funkcjonalnością. Z talerzem deserowy DUKA PARADISE każdy deser będzie smakował wyśmienicie! Wielobarwny talerz DUKA PARADISE jest pięknym dodatkiem to każdego domu, posłuży to podania ciasta, drożdżówki, ale też jako talerzyk na przystawkę. Talerzyk deserowy DUKA PARADISE wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki, którą można używać w zmywarce i mikrofalówce. Talerzyk DUKA PARADISE umili czas spędzony z Twoimi najbliższymi! Zaproś DUKA PARADISE do swojego domu!

Nowości