Zegarek damski Casio Vintage A168WEGM-9EF

CASIO

4549526189807

Nowy produkt

Stylowy zegarek Casio Vintage A168WEGM-9EF przeznaczony jest dla kobiet. Seria Mirror Face, do której należy ten model wyróżnia się powierzchnią wokół wyświetlacza, która odbija światło. Koperta wykonana z tworzywa została połączona z lekką, stalową bransoletą z regulowanym zapięciem. Całość utrzymano w wyjątkowej kolorystyce.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Stylowy zegarek Casio Vintage A168WEGM-9EF przeznaczony jest dla kobiet. Seria Mirror Face, do której należy ten model wyróżnia się powierzchnią wokół wyświetlacza, która odbija światło. Koperta wykonana z tworzywa została połączona z lekką, stalową bransoletą z regulowanym zapięciem. Całość utrzymano w wyjątkowej kolorystyce. Cyferblat posiada wbudowany elektroniczny wyświetlacz. Dzięki temu zegarek wyróżnia się takimi funkcjami jak 1 godzinny stoper, alarm, automatyczny kalendarz i podświetlenie Illuminator. Wodoszczelność na poziomie 30M oznacza, że zegarek jest odporny na przypadkowe zachlapania wodą.

Płeć: Damski
Styl: Sportowy
Odczyt: Cyfrowy
Koperta: Tworzywo sztuczne
Bransoleta: Stal
Mechanizm: Kwarcowy
Szerokość koperty: 36,5 mm
Grubość koperty: 9,6 mm
Szkło: Plastikowe
Okres gwarancji: 3 lata
Alarm: Tak
Stoper: Tak
Podświetlenie: Tak
Datownik: Tak

Nowości