Nowy Przetwornica samochodowa 800/1600W 24V(DC)- 230V(AC) z portem USB Zobacz większe

Przetwornica samochodowa 800/1600W 24V(DC)- 230V(AC) z portem USB

WHITENERGY

5908214328826

Nowy produkt

Przetwornica samochodowa to samodzielne urządzenie, pozwalające na zmianę napięcia stałego o wielkości 12V lub 24V, znajdującego się w samochodach, na napięcie prądu zmiennego 230V, odpowiadające napięciu w standardowych gniazdach elektrycznych w naszych domach.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Przetwornica samochodowa to samodzielne urządzenie, pozwalające na zmianę napięcia stałego o wielkości 12V lub 24V, znajdującego się w samochodach, na napięcie prądu zmiennego 230V, odpowiadające napięciu w standardowych gniazdach elektrycznych w naszych domach. Przetwornica Whitenergy umożliwia korzystanie z urządzeń elektronicznych, poprzez podłączenie ich w samochodzie za pomocą przewodu z przejściówką DC do gniazda zapalniczki lub klem podpinanych bezpośrednio do akumulatora. Może służyć także jako urządzenie podtrzymujące zasilanie w przypadku awarii prądu, co oznacza, że działa zarówno w trakcie jazdy, jak i postoju. To doskonałe rozwiązanie, jeśli nie mamy możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej.

PRZETWORNICA PRZEZNACZONA JEST DO ZASILANIA:

Małego sprzętu AGD (tostery, żelazka, czajniki)
Urządzeń RTV (telewizory, tunery, dvd, hi-fi)
Ładowarek (smartfony, telefony, tablety, laptopy, gps-y)
Oświetlenia (LED, halogeny, żarówki, lampy ogrodowe)
Urządzeń biurowych (komputery, monitory, drukarki, faksy)
UWAGA! Brak aktywnego układu PFC w zasilaczu Twojego laptopa/ komputera może wywołać buczenie lub przegrzewanie. W niektórych modelach telewizorów mogą pojawić się paski na ekranie. W urządzeniach komutatorowych, elektronarzędziach mogą wystąpić problemy z regulacją obrotów.

Przetwornic z sinusoidą modyfikowaną nie można stosować z urządzeniami wymagającymi ciągłego zasilania, wykorzystującymi transformatory lub silnik indukcyjny, np. lodówki, klimatyzatory, płyty indukcyjne, pompy. Do tego typu urządzeń niezbędna jest przetwornica z pełną sinusoidą.

Częstotliwość wyjściowa 50 [Hz]
Gniazdka Uniwersalny
Gwarancja (msc) 24
Moc chwilowa 1600 [W]
Moc stała 800 [W]
Napięcie wejściowe AC 24 [V]
Napięcie wyjściowe DC 230 [V]
Port USB USB
Rodzaj opakowania Blister
Szczytowa wydajność >85 [%]
Typ przebiegu napięcia Sinusoida modyfikowana
Wymiary 22,5x 9,5x 5,5 [cm]
Waga 0,86 [kg]

Nowości