Alkomaty

Categories

Najnowsze artykuły

Blog Search

Alkomaty Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  • Doskonała precyzja i pewność pomiaru zagwarantowana przez platynowy sensor z Korei Południowej. Rok darmowej kalibracji wraz z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji alkomatu pozwalają na zachowanie perfekcyjnych parametrów pomiarów.

  • Alkomat elektroniczny, który powie Ci, czy jesteś w stanie prowadzić auto dzień po zakrapianym przyjęciu. Wystarczy uruchomić urządzenie, poczekać na nagrzanie się sensora i dmuchnąć w specjalny ustnik, by Xblitz Spirit obliczył poziom alkoholu we krwi ba

  • Alkomat GTX SMART został wyposażony w czuły system pomiarowy oraz wiele nowoczesnych funkcji. SMART jest bardzo łatwy w obsłudze, a dzięki wyświetlaczowi szybko odczytasz wynik.

  • Xblitz ALControl Mini jest wysoko precyzyjnym przenośny alkomatem elektrochemicznym, używanym do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu. Wystarczy założyć ustnik, nacisnąć przycisk zasilania i rozpocząć badanie w kilka sekund.

  • Profesjonalny alkomat elektrochemiczny Xblitz Alcontrol. Wyposażony w czytelny wyświetlacz oraz diody informujące. Ustniki, baterie oraz poręczne etui znajduje się w zestawie.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Nowości