Latarki i oświetlenie

Categories

Najnowsze artykuły

Blog Search

Latarki i oświetlenie Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • Lampa stojąca w białym kolorze oferująca oświtlenie w 256 kolorach.

  • Atrakcyjna lampa stołowa LED RETLUX posiada funkcję bezprzewodowego (indukcyjnego) ładowania w standardzie Qi. Lampa oferuje wyjście USB na zasilanie przewodowe, antypoślizgową powierzchnię na spodzie, panel składający się z 48 diod LED i przyciski dotykowe. Temperatura barwowa może być regulowana w zakresie od 3000K do 6000K.

  • System samochodowego podświetlenia ambient do samodzielnego montażu wewnątrz auta. Składa się z 4 listew LED podłączanych do gniazda zapalniczku 12V oraz pilota do wygodnego dostosowania koloru oświetlenia (8 dostępnych kolorów, z regulacją jasności). Oświetlenie może również się dostosowywać automatycznie do muzyki (wbudowany czuły mikrofon).

  • Latarka czołowa Energizer® Vision Ultra HD to połączenie znakomitych parametrów z niewielkimi wymiarami. Innowacyjna technologia Energizer® Smart Dimming pozwala łatwo regulować natężenie światła. Poza białymi diodami LED latarka oferuje też diody w kolorze zielonym i czerwonym, na przykład na potrzeby nocnego polowania lub połowu ryb.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Nowości