Gry

Gry Jest 22 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 22 elementów
 • Kostki liter i kategorii lądują na stole! Głowy parują, a emocje sięgają zenitu. Kto pierwszy poda hasło, które zaczyna się na daną literę i pasuje do kategorii, zdobywa punkt. Mała kościana gra, w której gracze mogą nie tylko przetestować swoją wiedzę, ale też sprawdzić swoją spostrzegawczość, refleks i zdolność kojarzenia.

 • Najnowsza edycja Pytaków - niezwykle przyjemnej gry rodzinnej, w której to gracze odpowiadają na wylosowane proste pytania. Z kolorowego worka gracz losuje żeton na którym znajduje się pytanie dotyczące któregoś ze współgraczy lub siebie samego. Zdecydowanie polecamy ją każdej rodzinie i to bez względu na to czy są już wśród Was fani planszówek, czy też...

 • Dobieraj kości i buduj witraże w tej kolorowej grze dla całej rodziny!Sagrada Familia, na zawsze niedokończone dzieło Gaudiego, architektoniczny cud upiększający centrum Barcelony, wymaga wymiany witraży, a Ty wraz z innymi uzdolnionymi artystami stajesz do konkursu na najlepszy projekt okna...

 • Edukacyjna gra planszowa "Było sobie życie" przenosi nas w świat znany z popularnego filmu. To emocjonująca zabawa, dzięki której możemy sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą zdrowia i ludzkiego organizmu. Tak naprawdę niewiele wiemy o tym, co dzieje się we wnętrzu naszego ciała. Gra "Było sobie życie" może jednak przybliżyć nam te zagadnienia.

 • Zabierz swój mózg na salę gimnastyczną i podejmij wyzwanie, jakim jest rozgrywka w Cortex! Ta szybka i wesoła gra pozwoli Ci wzmocnić pamięć, refleks i logiczne myślenie, jednocześnie dając masę frajdy!

 • Gra karciana Czółko jest idealną pozycją, by szybko rozruszać każdą imprezę. Zbierz znajomych, przyjaciół, rodzinę i urządźcie sobie istne kalambury wykorzystując mnóstwo podzielonych na kategorie haseł. Wykorzystajcie własne czółka jako planszę do gry, a reszta graczy pomoże wam odgadnąć, co też wam na głowie chodzi!

 • Dobble to wyjątkowa gra towarzyska, która rozkręci absolutnie każdą, nawet najnudniejszą imprezę czy spotkanie ze znajomymi. Niepozorne poszukiwanie wspólnych symboli zmienia się podczas zabawy w zaciekłą rywalizację, której nieodłącznie towarzyszy wiele emocji i śmiechu.

 • Złoczyńcy porwali księżniczkę! Statek, którym podróżowała, rozbił się na skałach, a następczyni tronu została uprowadzona przez Złego i jego niecnych pomagierów. Połączcie siły i ruszajcie na ratunek!

 • Pędzące żółwie to ciekawa gra planszowa o bardzo prostych zasadach, która będzie idealną rozrywką nawet dla najmłodszych graczy. Specjalnie z myślą o nich producenci zadbali o solidne wykonanie wszystkich elementów, jak również o piękną kolorystykę, która z pewnością przyciągnie uwagę każdego małego uczestnika wyścigu po ogrodzie!

 • Osadnicy z trzech północnych królestw, poszukując możliwości dalszego rozwoju, wypływają w kierunku obcych lądów w nadziei na znalezienie nowych zasobów. Budują nowe konstrukcje, wykorzystują nadchodzące wydarzenia i przechytrzając przeciwników, torują sobie drogę do wielkości.

 • Zanurzcie się w pięknie oceanów i odkryjcie cudowne zjawisko, jakim jest rafa koralowa. Podczas rozgrywki będziecie czuwali nad wzrostem swoich raf oraz wpływali na ich kształty i kolory. Kto stworzy najpiękniejszą i najbardziej imponującą strukturę?

 • Tym razem porywamy was na bezludną wyspę i rzucamy w wir niezwyklych przygód, które przytrafią się grupie rozbitków! Będziecie budować szalas, palisadę, bronie, będziecie tworzyć przedmioty, będziecie starać się robić co w waszej mocy, by… by przetrwać. Będziecie szukać pożywienia, walczyć z bestiami, chronić się przed złą pogodą…

 • Gra „Detektyw” jest niezwykle realistyczną grą kooperacyjną. Wcielicie się w niej w rolę agentów śledczych. Waszym zadaniem będzie zbieranie informacji oraz badanie tropów przestępców na podstawie losowanych kart. W grze czeka na was 5 różnych scenariuszy intryg kryminalnych do rozwiązania.

Pokazuje 1 - 15 z 22 elementów

Nowości