SUSZARKA PRO AIR AC5913W

Remington

4008496936984

Nowy produkt

Potężna suszarka o mocy 2200W jest lekka i kompaktowa, co nie wpływa jednak na jej wydajność. Pożegnaj się więc z bólem rąk i potrzebą robienia regularnych przerw w suszeniu, ponieważ suszarka PRO-Air idealnie nadaje się dla tych, którzy mają grube i bujne włosy. Oprócz koncentratora do szybkiego suszenia, suszarka PRO-Air wyposażona jest również w cienki, 7mm koncentrator do profesjonalnych stylów prostych włosów i dyfuzor, który pomoże podkreślić naturalne loki.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl
 • Zostaw kontakt oddzwonimy
 • Więcej informacji

  Wszyscy marzymy o tym, aby skrócić nasze codzienne poranne rytuały, choćby po to, żeby jeszcze ten jeden raz nacisnąć przycisk drzemki, czy zdążyć wypić dodatkową kawę zanim zacznie się dzień.

  Profesjonalna suszarka do włosów PRO-Air w eleganckim, białym kolorze ułatwia przyspieszyć stylizację i szybko wysuszyć nawet najgrubsze włosy, dzięki trwałemu silnikowi zasilanemu przewodowo, potężnemu strumieniowi powietrza o prędkości 130 km/h i koncentratorowi. Skróć czas suszenia i uzyska jedwabiście gładkie włosy!
  Potężna suszarka o mocy 2200W jest lekka i kompaktowa, co nie wpływa jednak na jej wydajność. Pożegnaj się więc z bólem rąk i potrzebą robienia regularnych przerw w suszeniu, ponieważ suszarka PRO-Air idealnie nadaje się dla tych, którzy mają grube i bujne włosy.

  Niezależnie od typu włosów, osiągnij swój ulubiony styl dzięki 3 ustawieniom temperatury i 2 ustawieniom prędkości. Dodatkowa funkcja zimnego podmuchu utrwali fryzurę, dzięki czemu codziennie uzyskasz efekt jak w salonie fryzjerskim, który utrzyma się przez cały dzień. Technologia suszenia jonowego wytwarza 90 procent* więcej jonów, które zapobiegają elektryzowaniu się włosów i nadają im blask.
  Oprócz koncentratora do szybkiego suszenia, suszarka PRO-Air wyposażona jest również w cienki, 7mm koncentrator do profesjonalnych stylów prostych włosów i dyfuzor, który pomoże podkreślić naturalne loki.

  Twoja toaletka będzie wyglądać szałowo, jeśli do suszarki do włosów PRO-Air dobierzesz światową nowość - prostownicę Remington Air Plates Straightener.
  Unikatowy system zawieszonych płytek porusza się swobodnie podczas kontaktu z włosami, co zapewnia maksymalny kontakt i doskonałą stylizację po jednym ruchu, za każdym razem.

  ‘Gładkie włosy’ Technologia jonowa wytwarza 90 procent* więcej jonów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje włosy będą gładkie i lśniące.
  ‘Koncentrator dla szybkiego suszenia’
  Nowy, ulepszony koncentrator do szybkiego suszenia, w połączeniu z potężnym strumieniem powietrza o prędkości 130 km/h, pomoże skrócić poranny rytuał bez uszczerbku dla stylu, a łatwa w czyszczeniu tylna kratka oznacza, że na suszarce do włosów PRO-Air możesz zawsze polegać.

  Dane Techniczne:
  Light weight compact 2200W professional hair dryer
  Powerful 130 Km/h airflow for fast drying
  Salon quality long life AC motor
  Ionic conditioning – 90 per cent more ions for less frizz and more shine*
  3 heat / 2 speed settings
  True cold shot to set styles
  Slim 7mm concentrator
  Fast dry concentrator
  Diffuser
  Removable easy clean rear grille
  Hang up loop
  3m salon length cord
  5-year guarantee
  *W porównaniu ze standardowymi modelami suszarek Remington

  Nowości