Nowy Micro Trike (rowerowózek dla dzieci) Zobacz większe

Micro Trike (rowerowózek dla dzieci)

Micro

7640108568571

Nowy produkt

Innowacyjny pojazd dla małych dzieci, który zastępuje klasyczny wózek spacerowy.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Micro Trike został wymyślony po to, by wypady z dzieckiem, które są dla niego uciążliwe np. do sklepu, zamienić w zabawę i przyjemność. Maluchom stawiającym pierwsze kroki daje pierwsze poczucie niezależności, a rodzicom pewność, że dziecko jest bezpieczne dzięki specjalnie zaprojektowanemu siodełku i układowi kierowniczemu. Lekki, składany, łatwy do noszenia i przechowywania- Micro Trike jest doskonałym towarzyszem codziennych i zupełnie niecodziennych wypraw z dziećmi od 18 miesiąca! Micro Trike – tak zaczyna się przygoda.

Micro Trike to innowacyjny pojazd dla małych dzieci, który zastępuje klasyczny wózek spacerowy. Przenośny, bardzo lekki i łatwy domanewrowanie i do złożenia Micro Trike nie zajmuje w domu i w bagażniku tyle miejsca co spacerówka. Na Micro Trike dziecko komfortowo obserwuje świat 360 stopni, podczas gdy Ty możesz spokojnie zająć się swoimi sprawami. Micro Trike kończy erę ciężkich, nieporęcznych i trudnych do sterowania wózków dziecięcych. Szwajcarski design i wykonanie w najlepszym wydaniu dla nowoczesnych rodzin.

Kompaktowy i smukły
Micro Trike po złożeniu jest zupełnie płaski, łatwo go przewozić I przechowywać nie tak jak ciężkie zagracające wózki.

Cudownie lekki
Ważący niewiele więcej niż pół torebki cukru Micro Trike to zawodnik wagi naprawdę piórkowej. To bardzo ułatwia, zwłaszcza mamom ,manewrowanie pojazdem, oznacza też, że można go nawet nosić w plecaku, gdy nasz prawie przedszkola zechce jednak poznawać świat na własnych nogach.

Sterowany jedną ręką
Idealne rozwiązanie chociażby dla mam dwójki małych dzieci – starsze rodzeństwo trzymane za rękę czuje się kochane i bezpieczne.

Stworzony przez szwajcarską firmę Micro
Zaprojektowany przez szwajcarskich specjalistów z dbałością o precyzję i każdy detal, wspierany przez serwis polskiego dystrybutora, z dostępnymi częściami zamiennymi Micro Trike jest produktem dla dzieci z najwyższej półki.

Dane techniczne:
Wiek: 18 miesięcy +
Waga: 1,9 kg
Maksymalne obciążenie: 20 kg
Składany: TAK
Wymiary: 78x53x13 cm
Koła: PU 120 mm
Łożyska: ABEC 5
Siodełko na wysokości: 37,5 cm

Nowości