Nowy Okrągłe szklane naczynie do pieczenia 26,5 cm DUKA SOREN Zobacz większe

Okrągłe szklane naczynie do pieczenia 26,5 cm DUKA SOREN

DUKA

1215862

Nowy produkt

Z formą do tarty DUKA SOREN, przygotowanie Twoich ulubionych wypieków będzie zawsze przyjemnie proste. Wykonana ze szkła, forma DUKA SOREN zachwyca wszechstronnością zastosowań – możesz jej swobodnie użyć zarówno w piekarniku, jak i mikrofalówce, a w razie potrzeby nawet w zamrażarce, co czyni z niej idealny dodatek do współczesnej kuchni.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Z formą do tarty DUKA SOREN, przygotowanie Twoich ulubionych wypieków będzie zawsze przyjemnie proste. Wykonana ze szkła, forma DUKA SOREN zachwyca wszechstronnością zastosowań – możesz jej swobodnie użyć zarówno w piekarniku, jak i mikrofalówce, a w razie potrzeby nawet w zamrażarce, co czyni z niej idealny dodatek do współczesnej kuchni. Co więcej, po skończonej pracy, formę DUKA SOREN bez problemu umyjesz w zmywarce, a jej stylowy wygląd sprawia, że zaserwowana na stół, stanie się jego prawdziwą ozdobą. Zadbaj o praktyczne, wszechstronne rozwiązania w swojej kuchni i zaproś do niej formę do tarty DUKA SOREN!

Kolor: transparentny
Marka: DUKA
Rodzaj produktu: forma do tarty
Seria: SOREN
Materiał: szkło
Gwarancja: 24 miesiące
Kształt: okrągły
Średnica [cm]: 26.5
Mikrofalówka: tak
Piekarnik: tak
Zakres temperatur: -40°C do +450°C
Zmywarka: tak

Nowości