Nowy NOMAD plecak z zamkiem antykradzieżowym Zobacz większe

NOMAD plecak z zamkiem antykradzieżowym

YENKEE

8590669287864

Nowy produkt

Plecak przeciw kradzieży składa się z wybranych wytrzymałych materiałów, a jego specjalna konstrukcja i konstrukcja zapobiegnie kradzieży noszonych dokumentów lub kosztowności przez złodziei i kieszonkowców.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

NOMAD plecak z zamkiem antykradzieżowym, szyfrowanym TSA YENKEE YBB 1501 Plecak przeciw kradzieży składa się z wybranych wytrzymałych materiałów, a jego specjalna konstrukcja i konstrukcja zapobiegnie kradzieży noszonych dokumentów lub kosztowności przez złodziei i kieszonkowców. Projekt jest dostosowany do środowiska miejskiego i jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy często podróżują, spędzają czas w zatłoczonych miejscach, korzystają z transportu publicznego, pociągów lub latają samolotami.

Możesz zablokować plecak za pomocą zatwierdzonego zamka TSA, który jest globalnym systemem bezpieczeństwa, który pozwala pasażerowie mogą zamknąć bagaż, jednocześnie pozwalając organom bezpieczeństwa sprawdzić je bez uszkodzeń. Plecak nadaje się do przenoszenia podstawowej odzieży, laptopa do 15,6 "", tabletu lub innych małych urządzeń elektronicznych, dokumentów itp.

Nowości