Kubek świąteczny 0,28 l Zobacz większe

Kubek świąteczny 0,28 l

5904183831497

Nowy produkt

Wykonany z kamionki W kamionce kawa i herbata stygną wolniej Mieści się w ekspresie do kawy Do zmywania w zmywarce i kuchenki mikrofalowej Kubek kamionkowy świąteczny Merry Christmas Kamionka jest materiałem o wyjątkowych właściwościach i dlatego Twój kubek Molly będzie zupełnie inny niż pozostałe kubki, które posiadasz. Kawa i herbata będzie w nim stygła wolniej! Ponadto nie sprawi Ci żadnych kłopotów ze zmywaniem, ponieważ można go myć w zmywarce. A gdy będziesz chciała szybko podgrzać sobie wystudzoną herbatę, czy kawę, po prostu włożysz kubek do mikrofalówki. Kubek HOMLA Molly ma oryginalny kształt i wygodne półokrągłe ucho. Lekko zwężony przy dnie, wygląda jakby miał stopkę. Ma 7,5 cm wysokości, co oznacza, że zmieści się do większości ekspresów do kawy.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Kosz piknikowy posiada piękny, klasyczny biały kolor wikliny. Wewnatrz wykończony jest tkaniną w modne paski. Na wyposażenie kosza składają się: 4 noże ze stali nierdzewnej, 4 widelce ze stali nierdzewnej, 4 łyżki ze stali nierdzewnej, 4 ceramiczne talerzyki deserowe, 4 kieliszki do wina, 1 zestaw: solniczka i pieprzniczka, 1 korkociąg kelnerski. Szerokość kosza wynosi 46 cm, wysokość 41 cm, głębokość 38 cm.

Nowości