Nowy Kubek świąteczny 0,35 l Zobacz większe

Kubek świąteczny 0,35 l

5904183831480

Nowy produkt

Wykonany z kamionki W kamionce kawa i herbata stygną wolniej Wyrazista świąteczna grafika Do zmywania w zmywarce i kuchenki mikrofalowej Kamionkowy kubek świąteczny 350 ml Świąteczny kubek o klasycznym kształcie z pięknie uformowanym uchem, dzięki któremu wygodnie leży w dłoni. Charakterystyczna grafika oraz prążkowana faktura zwracają uwagę, ale równie ważne w kubku Molly jest to, czego nie da się dostrzec. Chodzi o kamionkę, z której jest zrobiony. Właściwości kamionki sprawiają, że kawa i herbata będą w nim stygły wolniej niż w kubku zrobionym ze szkła lub tworzywa! Molly jest kubkiem wytrzymałym i trwałym. Możesz myć go w zmywarce do naczyń oraz wykorzystywać do podgrzewania napoju w mikrofalówce.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Kosz piknikowy posiada piękny, klasyczny biały kolor wikliny. Wewnatrz wykończony jest tkaniną w modne paski. Na wyposażenie kosza składają się: 4 noże ze stali nierdzewnej, 4 widelce ze stali nierdzewnej, 4 łyżki ze stali nierdzewnej, 4 ceramiczne talerzyki deserowe, 4 kieliszki do wina, 1 zestaw: solniczka i pieprzniczka, 1 korkociąg kelnerski. Szerokość kosza wynosi 46 cm, wysokość 41 cm, głębokość 38 cm.

Nowości