Kubek świąteczny 0,4 l Zobacz większe

Kubek świąteczny 0,4 l

5904183831510

Nowy produkt

Wykonany z kamionki Na kawę, herbatę lub świąteczny barszcz Wyrazisty motyw świąteczny Do zmywarki i kuchenki mikrofalowej Kubek baryłka z kamionki Kubek kamionkowy o pojemności 400 ml ze świąteczną, bardzo charakterystyczną grafiką. Świetnie wygląda, a kawa i herbata smakują z niego wyjątkowo. Ponadto w baryłce Molly możesz podawać świąteczny barszcz, zaskakując gości jego ciekawym kształtem. Dzięki właściwościom kamionki napoje w kubku stygną wolniej, niż te nalane do naczyń ze szkła, czy tworzyw. Dużym atutem kubka jest również to, że umyjesz go w zmywarce do naczyń. Możesz też wykorzystywać go do podgrzewania napojów w kuchence mikrofalowej.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Kosz piknikowy posiada piękny, klasyczny biały kolor wikliny. Wewnatrz wykończony jest tkaniną w modne paski. Na wyposażenie kosza składają się: 4 noże ze stali nierdzewnej, 4 widelce ze stali nierdzewnej, 4 łyżki ze stali nierdzewnej, 4 ceramiczne talerzyki deserowe, 4 kieliszki do wina, 1 zestaw: solniczka i pieprzniczka, 1 korkociąg kelnerski. Szerokość kosza wynosi 46 cm, wysokość 41 cm, głębokość 38 cm.