Nowy Depilator laserowy IPL6780 Zobacz większe

Depilator laserowy IPL6780

Remington

4008496874033

Nowy produkt

Urządzenia do depilacji Remington iLIGHT to bezpieczny sposób na pozbycie się niechcianych włosów z ciała i twarzy. Wyrzuć swoje jednorazowe maszynki i plastry woskowe, a już po trzech zastosowaniach będziesz cieszyć się trwałymi efektami (indywidualne rezultaty mogą się różnić. W próbach klinicznych, przeprowadzonych na ciele, uczestnicy mieli do 94,3%, a średnio o 66% mniej włosów 12 miesięcy po przeprowadzeniu zaledwie 3 zabiegów.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Promocja „Gadżet gratis” : Do każdej zamówionej sztuki tego produktu dodajemy gratis 1 sztukę Pensetę kosmetyczną z diodą LED Remington. Promocja trwa od 16.01.2020 do 29.02.2020 lub do wyczerpania zapasów.

Urządzenia do depilacji Remington iLIGHT to bezpieczny sposób na pozbycie się niechcianych włosów z ciała i twarzy. Wyrzuć swoje jednorazowe maszynki i plastry woskowe, a już po trzech zastosowaniach będziesz cieszyć się trwałymi efektami (indywidualne rezultaty mogą się różnić. W próbach klinicznych, przeprowadzonych na ciele, uczestnicy mieli do 94,3%, a średnio o 66% mniej włosów 12 miesięcy po przeprowadzeniu zaledwie 3 zabiegów. Podobne efekty obserwuje się po zastosowaniu profesjonalnych urządzeń do usuwania zbędnego owłosienia). Z urządzenia można bez trudu korzystać w domu. Skutecznie zastępuje ono wizyty w salonie kosmetycznym.

Funkcja impulsów świetlnych umożliwia trwałe pozbycie się owłosienia już po 3 zabiegach (dotyczy tylko kobiecych włosów poniżej kości policzkowych). Wystarczyć przeprowadzać zabiegi na danym obszarze ciała co 2 tygodnie. Zanim dokonasz zakupu, nasz specjalny czujnik koloru skóry sprawdzi, czy Twoja skóra pozwala na stosowanie urządzeń IPL.

Do wyboru jest pięć ustawień mocy, którą można indywidualnie dostosować do potrzeb własnego ciała i twarzy
Trwałe usuwanie owłosienia z ciała i twarzy
Długotrwałe żarówki - 150 000 impulsów + 5-letnia gwarancja
Bezpieczne, testowane klinicznie, zatwierdzone przez FDA i polecane przez dermatologów
Skuteczna technologia ProPulse™
Dla kobiet i mężczyzn
Trwałe rezultaty
Nakładka do ciała z okienkiem świetlnym 3cm²
Nakładka do twarzy z okienkiem świetlnym 2cm²
5 ustawień mocy (7-8 J/cm²)
Zintegrowany czujnik koloru skóry
Wbudowane czujniki kontaktu ze skórą
Tryby Multi Flash i Single Flash

Nowości