Nowy Dzbanek z zaparzaczem DUKA TEA TIME 1200 ml szkło Zobacz większe

Dzbanek z zaparzaczem DUKA TEA TIME 1200 ml szkło

DUKA

5901912102712

Nowy produkt

Dzbanek z zaparzaczem DUKA TEA TIME to prawdziwa gratka dla miłośników herbaty, którzy cenią sobie eleganckie rozwiązania. Wykonany w całości z idealnie przejrzystego szkła, dzbanek DUKA TEA TIME zachwyca stylowym kształtem, łączącym klasyczne inspiracje z nowoczesną formą, dzięki czemu będzie się znakomicie prezentował na Twoim stole.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Dzbanek z zaparzaczem DUKA TEA TIME to prawdziwa gratka dla miłośników herbaty, którzy cenią sobie eleganckie rozwiązania. Wykonany w całości z idealnie przejrzystego szkła, dzbanek DUKA TEA TIME zachwyca stylowym kształtem, łączącym klasyczne inspiracje z nowoczesną formą, dzięki czemu będzie się znakomicie prezentował na Twoim stole. Co więcej, dzbanek DUKA TEA TIME wyposażono dodatkowo w szklany zaparzacz, który pozwoli Ci cieszyć się smakiem ulubionej herbaty, bez pływających w niej denerwujących fusów. Zadbaj o eleganckie rozwiązania w swoim domu i ciesz się filiżanką aromatycznego naparu z dzbankiem DUKA TEA TIME!

Nowości