Nowy Ekspres Legacy Red 20682-56 Zobacz większe

Ekspres Legacy Red 20682-56

Russell Hobbs

4008496820757

Nowy produkt

Ekspres do kawy Legacy Red to połączenie stylu tego oryginalnego ekspresu z nowoczesną, kompaktową formą. Zaawansowana technologia dozowania wody pozwala na wykorzystanie i rozpuszczenie większej ilości kawy, dzięki czemu kawa ma bogatszy smak, osad na filtrze jest mniejszy, a optymalną temperaturę parzenia można osiągnąć o 50% szybciej.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

W 1952 r. Russell Hobbs wprowadził na rynek pierwszy elektryczny ekspres do kawy z funkcją podtrzymywania temperatury. Ekspres do kawy Legacy Red to połączenie stylu tego oryginalnego ekspresu z nowoczesną, kompaktową formą.
Zaawansowana technologia dozowania wody pozwala na wykorzystanie i rozpuszczenie większej ilości kawy, dzięki czemu kawa ma bogatszy smak, osad na filtrze jest mniejszy, a optymalną temperaturę parzenia można osiągnąć o 50% szybciej*.
Dzięki szklanemu dzbankowi o pojemności 1,25 litra, Ekspres do kawy Legacy Red pozwala jednorazowo zaparzyć aż 10 filiżanek kawy, a w przypadku, gdy tak duża ilość nie jest konieczna, można ustawić pojemność na 1-4 filiżanki.
Pierścień podświetlany na czerwono włącza się w trakcie parzenia i pozostaje włączony w czasie podtrzymywania temperatury.
Udoskonalona technologia parzenia kawy z podgrzewaniem wody do odpowiedniej temperatury i intensywniejszym zaparzaniem kawy*
50% szybsze nagrzewanie* do odpowiedniej temperatury
Szklany dzbanek o pojemności 1,25 l
Podświetlany na czerwono pierścień w trakcie parzenia i utrzymywania temperatury Łyżka do odmierzania kawy w zestawie
Przygotowanie maksymalnie 10 dużych filiżanek kawy
Wyjmowany koszyk na filtr
24-godz. programator czasowy
Możliwość zaparzenia kawy na 1-4 filiżanki
Funkcja samooczyszczania
Funkcja przerwania parzenia
Wskaźnik poziomu wody
Automatyczna funkcja podtrzymywania ciepła

Nowości