Nowy Patelnia Dark Ruby naleśnikowa Zobacz większe

Patelnia Dark Ruby naleśnikowa

TEFAL

3168430245921

Nowy produkt

Seria patelni Dark Ruby to najwyższej jakości produkty francuskiej marki TEFAL. Przedstawiony model został wyposażony w innowacyjną powłokę wzmacnianą utwardzoną mączką ceramiczną, dzięki czemu potrawy nie przywierają do powierzchni patelni. Dodatkowo pozwala to na uzyskanie odpowiedniego poziomu wysmażenia potrawy przy zmniejszonej ilości użytego tłuszczu lub oleju. Potrawy przy tym nie tracą witamin ani składników mineralnych.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Seria patelni Dark Ruby to najwyższej jakości produkty francuskiej marki TEFAL. Przedstawiony model został wyposażony w innowacyjną powłokę wzmacnianą utwardzoną mączką ceramiczną, dzięki czemu potrawy nie przywierają do powierzchni patelni. Dodatkowo pozwala to na uzyskanie odpowiedniego poziomu wysmażenia potrawy przy zmniejszonej ilości użytego tłuszczu lub oleju. Potrawy przy tym nie tracą witamin ani składników mineralnych. Odpowiednio zwiększona gęstość powłoki wpływa na maksymalną trwałość i odporność na plamy i zabrudzenia. Powłoka została również wyposażona we wskaźnik THERMO SPOT, wskazujący idealną temperaturę do smażenia a ciepło rozprowadzane jest równomiernie po całej powierzchni patelni. Solidny uchwyt montowany na stałe z patelnią zapewni pewny chwyt oraz zapobiegnie wyślizgnięciu się patelni z ręki. Produkt można stosować na kuchniach gazowych, elektrycznych, ceramicznych oraz indukcyjnych.

Powłoka wysokiej gęstości wzmocniona miką mineralną zaprojektowana dla większej wytrzymałości.
Zewnętrzna powłoka mineralna MICA. Wyjątkowo odporna na czyszczenie i zarysowania.
Wewnątrz patelni wskaźnik idealnej temperatury smażenia Thermo-Spot>
Zdrowie i środowisko - Ważne dla Ciebie, ważne dla Tefal.
Powłoki Tefal są w pełni bezpieczne dla zdrowia i przyjazne dla środowiska. Na każdym opakowaniu zawarto dokładne informacje wskazujące na brak PFOA (kwasu perfl uorooktanowego), kadmu i ołowiu w naszych produktach. Patelnie Tefal poddawane są regularnym kontrolom oraz rygorystycznym testom jakości, których wyniki potwierdzają pełne bezpieczeństwo naszych produktów.
BRAK PFOA - Powłoki nieprzywierające Tefal nie zawierają kwasu perfluorooktanowego. Kwas perfluorooktanowy używany w procesie nakładania powłoki nieprzywierającej PTFE zostaje całkowicie wyeliminowany w procesie technologicznym, podczas którego patelnia poddawana jest temperaturze powyżej 420°.

BRAK OŁOWIU - Powłoki nieprzywierające i emaliowane Tefal nie zawierają szkodliwego ołowiu. Ołów jest toksycznym metalem ciężkim, który silnie działa na układ nerwowy i może spowodować zaburzenia czynności krwiobiegu i mózgu. Ołów mógłby być używany do nadawania koloru powłoki emaliowanej.

BRAK KADMU - Powłoki nieprzywierające i emaliowane Tefal nie zawierają toksycznego kadmu. Kadm jest toksycznym metalem ciężkim, którego wdychanie może prowadzić do poważnych problemów układu oddechowego. Kadm mógłby być używany do nadawania koloru zewnętrznej powłoce naczyń.

Nowości