Termometr elektroniczny na podczerwień ORO-T 50 Perfect Zobacz większe

Termometr elektroniczny na podczerwień ORO-T 50 Perfect

KARDIO-TEST

5907222589069

Nowy produkt

Bezdotykowy termometr na podczerwieńORO -T 50 Perfect firmy KARDIO-TEST to termometr wykorzystujący technikę termografii do pomiaru temperatury ciała, charakteryzujący się wygodną obsługą, solidnym wykonaniem, wysoką precyzją pomiaru. W celu dokonania szybkiego i dokładnego pomiaru temperatury ciała wprzeciągu 0,5 sekundy, wystarczy jedynie przyłożyć sondę do czoła i nacisnąć przycisk.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Bezdotykowy termometr na podczerwień KT-50 PRO firmy KARDIO-TEST to termometr wykorzystujący technikę termografii do pomiaru temperatury ciała, charakteryzujący się wygodną obsługą, solidnym wykonaniem, wysoką precyzją pomiaru.

W celu dokonania szybkiego i dokładnego pomiaru temperatury ciała wprzeciągu 0,5 sekundy, wystarczy jedynie przyłożyć sondę do czoła i nacisnąć przycisk. Termometr jest szeroko wykorzystywany wszpitalach, punktach odprawy celnej, gospodarstwach domowych, rolnictwie, przemyśle, przy badaniach żywności, ogrzewania itd.

Każdy przedmiot o temperaturze powyżej 0 stopni Celsjusza może generować pewną ilość promieniowania podczerwonego, odpowiednią do swojej temperatury.

Promieniowanie i długość jego fal zależą od temperatury powierzchni. Temperatura ciała (35~43°C) może emitować promieniowanie podczerwone o długości fali 9~13чm . W oparciu o tę właściwość można dokładnie obliczyć temperaturę ciała na podstawie różnicy między temperaturą czoła a temperaturą ciała zmierzoną termometrem na podczerwień.

Raport głosowy z wyniku pomiaru jest jeszcze bardziej inteligentny i natychmiastowy (tylko modele KT-60PRO, KT-70PRO)
Termometr zaprojektowano w celu badania temperatury czoła.
Można go dostosować do pomiaru temperatury ciała ludzkiego, powierzchni przedmiotów i otoczenia.
Urządzenie zostało wyposażone w wysoce precyzyjny czujnik na podczerwień dzięki czemu odznacza się wysoką niezawodnością i dokładnością
Wbudowana funkcja wskazywania zbyt wysokiej temperatury (alarm) wartość można ustawić

Funkcja automatycznego zapisywania wyników do 64 pomiarów
Duży podświetlany wyświetlacz LCD
Pomiar w skali Fahrenheita i Celsjusza
Blokada automatycznej funkcji skanowania
Funkcja automatycznego wyłączania w celu oszczędzania energii.

Nowości