Nowy Lampa owadobójcza BASEUS ACMWD-FB02 Zobacz większe

Lampa owadobójcza BASEUS ACMWD-FB02

BASEUS

6953156290242

Nowy produkt

Nie musisz już denerwować się na nieznośne owady w Twoim domu. Możesz uporać się z nimi bez konieczności używania środków chemicznych. Wystarczy, że postawisz lampę Baseus w dowolnym miejscu, najlepiej tam, gdzie jest wzmożona aktywność komarów czy much. Jest całkowicie bezpieczna dla dzieci i niemowląt.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Nie musisz już denerwować się na nieznośne owady w Twoim domu. Możesz uporać się z nimi bez konieczności używania środków chemicznych. Wystarczy, że postawisz lampę Baseus w dowolnym miejscu, najlepiej tam, gdzie jest wzmożona aktywność komarów czy much. Jest całkowicie bezpieczna dla dzieci i niemowląt, więc można ustawić ją w pokoju dziecka, sypialni, a także w kuchni, w której zwykle jest najwięcej owadów. Działa w zasięgu aż 120 m², co pozwala na niewiarygodną wydajność lampy. Możesz powiesić lub postawić ją w salonie, a będzie działała na całym poziomie. Dzięki specjalnemu pojemnikowi nie musisz rozbierać całej lampy, by wyciągnąć z niej owady, które się tam dostały. Wystarczy zdjąć pojemnik znajdujący się na spodzie lampy i z łatwością umyć go w wodzie.

Głębokość [mm]: 350
Szerokość [mm]: 350
Wysokość [mm]: 770
Kolor: Biały
Czujnik: Nie
Klasa szczelności: IP20
Maksymalna moc [W]: 18
Materiał obudowy: ABS, Plastikowy
Napięcie [V]: 230
Rodzaj: Lampa owadobójcza
Rodzaj trzonka: T5
Rodzaj zasilania: Sieciowe
Styl: Nowoczesny

Nowości