SUSZARKA KERATIN PROTECT AC8002

Remington

4008496938469

Nowy produkt

Osiągnij zdrowy wygląd włosów po suszenie, jak w salonie fryzjerskim’ Suszarka do włosów Keratin Protect wyposażona jest w narzędziami, które pozwolą osiągnąć rezultaty takie, jak w salonie fryzjerskim. Możesz wybierać z 3 ustawień ogrzewania i 2 ustawień prędkości, aby osiągnąć swój styl. Dzięki 2 koncentratorom i dyfuzorowi możesz osiągnąć wymarzoną fryzurę, niezależnie od tego, czy są to gładkie włosy, czy naturalne loki.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl
 • Zostaw kontakt oddzwonimy
 • Więcej informacji

  Błyszczące, zdrowo wyglądające włosy są zawsze w modzie. Dzięki suszarce Keratin Protect, możesz dodać swoim włosom blasku.

  Ceramiczna kratka nagrzewająca suszarki Keratin Protect zawiera keratynę i olej migdałowy, które sprawiają, że włosy są zdrowe i gładkie.
  Potężna suszarka Keratin Protect o mocy 2200 W, w kolorze brązowym lub złotym kolorze różowym, posiada powlekaną ceramiczną kratkę, zapewniającą szybkie nagrzewanie oraz równomierną dystrybucję ciepła oraz generator jonów, wytwarzający 90 procent* więcej jonów, które zapobiegają elektryzowaniu się włosów i nadają im blask.

  Trwały silnik zasilany przewodowo zapewnia szybkie suszenie włosów, a 5 ustawień stylizacji pozwoli na osiągnięcie pożądanego stylu.
  Kolekcja Remington Keratin Protect to innowacyjny zestaw urządzeń do stylizacji, wyposażonych w zaawansowaną technologię ceramiczną zawierającą keratynę i olej migdałowy, dzięki czemu włosy są lśniące i wyglądają zdrowo.
  ‘Osiągnij zdrowy wygląd włosów po suszenie, jak w salonie fryzjerskim’
  Suszarka do włosów Keratin Protect wyposażona jest w narzędziami, które pozwolą osiągnąć rezultaty takie, jak w salonie fryzjerskim. Możesz wybierać z 3 ustawień ogrzewania i 2 ustawień prędkości, aby osiągnąć swój styl. Dzięki 2 koncentratorom i dyfuzorowi możesz osiągnąć wymarzoną fryzurę, niezależnie od tego, czy są to gładkie włosy, czy naturalne loki.

  ‘Zaawansowana technologia ceramiczna, zawierająca keratynę i olej migdałowy’ Ceramiczna kratka nagrzewająca suszarki Keratin Protect zawiera keratynę i olej migdałowy, które sprawiają, że po suszeniu włosy wyglądają zdrowo i są elastyczne.

  Profesjonalna suszarka z silnikiem AC o mocy 2200W
  • Kratka pokryta powłoką Advanced Keratin and Almond Oil Ceramic z keratyna i olejkiem z migdałów
  • 90% więcej jonów dla nieskręcających się i lśniących włosów vs. standardowa suszarka Remington
  3 ustawienia temperatury/2 prędkości
  Zimny nawiew dla utrwalenia fryzury
  Zestaw zawiera 2 koncentratory: 7mm wąski i 11mm przyspieszający suszenie
  Dyfuzor
  Zdejmowany filtr powietrza i tylna
  kratka wlotu powietrza
  Uchwyt do zawieszenia
  Kabel o długości 1,8m
  Gwarancja: 5 lat

  Nowości