Suszarka Keratin Protect AC8002

Remington

4008496938469

Nowy produkt

Suszarka do włosów Keratin Protect.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Błyszczące, zdrowo wyglądające włosy są zawsze w modzie. Dzięki suszarce Keratin Protect, możesz dodać swoim włosom blasku.

Ceramiczna kratka nagrzewająca suszarki Keratin Protect zawiera keratynę i olej migdałowy, które sprawiają, że włosy są zdrowe i gładkie.
Potężna suszarka Keratin Protect o mocy 2200 W, w kolorze brązowym lub złotym kolorze różowym, posiada powlekaną ceramiczną kratkę, zapewniającą szybkie nagrzewanie oraz równomierną dystrybucję ciepła oraz generator jonów, wytwarzający 90 procent* więcej jonów, które zapobiegają elektryzowaniu się włosów i nadają im blask.

Trwały silnik zasilany przewodowo zapewnia szybkie suszenie włosów, a 5 ustawień stylizacji pozwoli na osiągnięcie pożądanego stylu.
Kolekcja Remington Keratin Protect to innowacyjny zestaw urządzeń do stylizacji, wyposażonych w zaawansowaną technologię ceramiczną zawierającą keratynę i olej migdałowy, dzięki czemu włosy są lśniące i wyglądają zdrowo.
‘Osiągnij zdrowy wygląd włosów po suszenie, jak w salonie fryzjerskim’
Suszarka do włosów Keratin Protect wyposażona jest w narzędziami, które pozwolą osiągnąć rezultaty takie, jak w salonie fryzjerskim. Możesz wybierać z 3 ustawień ogrzewania i 2 ustawień prędkości, aby osiągnąć swój styl. Dzięki 2 koncentratorom i dyfuzorowi możesz osiągnąć wymarzoną fryzurę, niezależnie od tego, czy są to gładkie włosy, czy naturalne loki.

‘Zaawansowana technologia ceramiczna, zawierająca keratynę i olej migdałowy’ Ceramiczna kratka nagrzewająca suszarki Keratin Protect zawiera keratynę i olej migdałowy, które sprawiają, że po suszeniu włosy wyglądają zdrowo i są elastyczne.

Profesjonalna suszarka z silnikiem AC o mocy 2200W
• Kratka pokryta powłoką Advanced Keratin and Almond Oil Ceramic z keratyna i olejkiem z migdałów
• 90% więcej jonów dla nieskręcających się i lśniących włosów vs. standardowa suszarka Remington
3 ustawienia temperatury/2 prędkości
Zimny nawiew dla utrwalenia fryzury
Zestaw zawiera 2 koncentratory: 7mm wąski i 11mm przyspieszający suszenie
Dyfuzor
Zdejmowany filtr powietrza i tylna
kratka wlotu powietrza
Uchwyt do zawieszenia
Kabel o długości 1,8m
Gwarancja: 5 lat

Nowości