BLENDER RĘCZNY EASYPREP 3w1 22980-56

Russell Hobbs

4008496937912

Nowy produkt

Jeśli szukasz produktów do gotowania, które nie zajmą dużo miejsca w Twojej kuchni, nasz sprytnie zaprojektowany blender ręczny EasyPrep 3 w 1 jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jego łatwość przechowywania nie ogranicza się do owijanego wokół podstawy

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Jeśli szukasz produktów do gotowania, które nie zajmą dużo miejsca w Twojej kuchni, nasz sprytnie zaprojektowany blender ręczny EasyPrep 3 w 1 jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jego łatwość przechowywania nie ogranicza się do owijanego wokół podstawy kabla. Akcesoria można układać jeden na drugim, a mieszanie, rozdrabnianie i ubijanie możesz wykonać przy pomocy zaledwie jednego poręcznego urządzenia.

Niezależnie od tego, czy rozdrabniasz garść grzybów, aby wzmocnić smak lazanii, blendujesz zdrowe dipy do obiadu czy mieszasz ciasto na słodki deser, blender ręcznyEasyPrep3 w 1 będzie niezastąpionym kuchennym pomocnikiem. Łatwa i szybka wymiana części gwarantuje, że z jednym urządzeniem przygotujesz cały posiłek.
Zaprojektowany z myślą o dostarczeniu maksymalnej korzyści z jednego urządzenia. Blender ręczny EasyPrep jest łatwy w użyciu i czyszczeniu, a także maksymalnie kompaktowy w przechowywaniu, dzięki czemu gotowanie stanie się proste i przyjemne.
2 prędkości
Gumowe przyciski ułatwiają czyszczenie
Błyszcząca obudowa z panelem sterowania ze stali nierdzewnej
Stopa i ostrze ze stali nierdzewnej
W zestawie pojemnik do blendowania 1000ml, misa do rozdrabniania 750ml i ubijaczka ze stali nierdzewnej
Schowek na wszystkie akcesoria w podstawie misy do rozdrabniania
Elementy nadające się do mycia w zmywarce
Schowek na przewód
700 W
Kompaktowy schowek na akcesoria
Wszystkie akcesoria mogą być wygodnie przechowywane w bazie pojemnika do rozdrabniania, zatem nie musisz szukać już dodatkowej przestrzeni na blender i rozdrabniacz. W podstawie jest nawet miejsce na owinięcie kabla, aby przechowywanie sprzętu już nigdy nie było uciążliwe.

Nowości