MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA REVEAL MD3000

Remington

4008496936847

Nowy produkt

Nasz zestaw do mikrodermabrazji wspiera powstawanie nowych, zdrowych komórek skóry, aby poprawić wygląd przebarwień związanych z wiekiem, nierównomierne odcienie skóry, blizny po trądziku, pigmentację, zmarszczki oraz zatkane/powiększone pory. W zestawie

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Czy marzysz o mocniejszej, gładszej i bardziej promiennej skórze? Teraz możesz odnowić swoją skórę dzięki najnowszemu zestawowi do domowej mikrodermabrazji Remington.
Zestaw Remington Diamond Microdermabrasion odmładza twarz, szyję i dłonie, odsłaniając gładszą, mocniejszą, gładszą i bardziej promienną skórę.
Co to jest mikrodermabrazja? Mikrodermabrazja to mechaniczne złuszczanie, które odbywa się za pomocą maszyny. Najbardziej zewnętrzna warstwa martwych komórek skóry jest mechanicznie usuwana z twarzy, klatki piersiowej i dłoni. Następnie system ssania próżniowego usuwa martwą skórę i pobudza krążenie, inicjując wzrost nowych, zdrowych komórek skóry, które są gładsze w dotyku.

Nasz zestaw do mikrodermabrazji wspiera powstawanie nowych, zdrowych komórek skóry, aby poprawić wygląd przebarwień związanych z wiekiem, nierównomierne odcienie skóry, blizny po trądziku, pigmentację, zmarszczki oraz zatkane/powiększone pory.
W zestawie znajdziecie 3 wymienne końcówki antybakteryjne do normalnych, wrażliwych i trudno dostępnych miejsc, co pozwala na precyzyjne wykonanie zabiegów. Końcówka normalna jest gruboziarnista, idealna do czoła i policzków. Końcówka wrażliwa ma delikatne uziarnienie, idealne do trudno dostępnych miejsc np. kąciki oczu i nos.
Końcówka precyzyjna ma delikatne uziarnienie, idealne do trudno dostępnych miejsc, takich jak bruzdy na nosie i podbródku. Zestaw zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia promienistego blasku skóry w zaciszu własnego domu.
Dzięki 4 ustawieniom prędkości, możesz indywidualnie dostosować ustawienie odpowiednie dla danego obszaru. Proponujemy rozpocząć od najniższego ustawienia prędkości i stopniowo ją zwiększać, aby skóra przyzwyczaiła się do zabiegu mikrodermabrazji.

Przed każdym zabiegiem należy zdjąć wymienną głowicę i włożyć wkładkę filtrującą, która wyłapie martwe komórki skóry i zanieczyszczenia, złuszczane podczas zabiegu. Do zestawu dołączone jest 70 wkładek filtrujących, co wystarcza na ponad rok użytkowania urządzenia.

‘Diamentowe końcówki’
Kocówki zestawu do mikrodermabrazji pokryte proszkiem diamentowym umożliwiają personalizację zabiegu w normalnych, wrażliwych i trudno dostępnych miejscach.
„Bezprzewodowy i wygodny”
Zestaw do mikrodermabrazji jest bezprzewodowy i wygodny, a także wyposażony jest w podstawkę do higienicznego przechowywania i ładowania. W zestawie znajduje się też specjalny woreczek, aby wygodnie można było zabrać zestaw w podróż.
‘Ponad rok użytkowania’
REVEAL posiada wymienny system filtracyjny i 70 filtrów zastępczych, co oznacza, że wystarczy on na ponad rok zabiegów.

Dane Techniczne:
Profesjonalnej jakości głowice diamentowe
3 Głowice
- Normalna
- Do skóry wrażliwej
- Precyzyjna
Antybakteryjne głowice
4 poziomy prędkości ze wskaźnikiem LED
100 x wymiennych filtrów
Bezprzewodowa z podstawką ładującą
Funkcja szybkiego ładowania
Etui
3 wymienne głowice:

Normalna
Delikatna
Precyzyjna

Nowości