CZAJNIK Elegance 23830-70

Russell Hobbs

4008496881307

Nowy produkt

Ten klasycznie elegancki i nowoczesny czajnik udoskonali wygląd każdej kuchni. Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy dom czy stylowe mieszkanie w mieście, jego intensywne, metalowo-czarne oraz szklane elementy sprawiają, że Twoja kuchnia będzie o

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Ten klasycznie elegancki i nowoczesny czajnik udoskonali wygląd każdej kuchni. Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy dom czy stylowe mieszkanie w mieście, jego intensywne, metalowo-czarne oraz szklane elementy sprawiają, że Twoja kuchnia będzie olśniewać elegancją.

Jakiego sprzętu najczęściej używasz w kuchni? Zgadujemy, że jest to czajnik - kto nie lubi filiżanki herbaty, szybkiego kubka kawy, czy gorącej czekolady? Niezależnie od tego, który ciepły napój jest Twoim ulubionym, czajnik Elegance da Ci moment orzeźwienia, nadając jednoczenie wyrafinowanego wyglądu Twojej kuchni.

W chwilach, w których czujesz, że musisz się odprężyć i usiąść choć na chwilę, włącz czajnik i przyjrzyj się niebieskiej illuminacji świetlnej, która ukoi Twoje zszargane nerwy.

Stylowy czajnik ze szklanymi elementami
Czajnik premium wykonany ze szkła marki Schott
Pojemność 1.7 l
Pociągnij by otworzyć pokrywę
Niebieskie podświetlenie podczas gotowania
Baza 360°
Zakryty element grzewczy
Wyjmowany, możliwy do umycia filtr
Schowek na kabel
2200 W

Przechowywanie i swobodne obracanie
Zależy Ci na czystym blacie? Teraz wystarczy, że schowasz błąkający się kabel w podstawie bazy czajnika, kiedy go nie używasz. Konstrukcja podstawy pozwala na obrót o 360 °, dzięki czemu możesz sięgnąć po czajnik i go odłożyć z dowolnej strony, bez konieczności obchodzenia blatu.

Niebieskie podświetlenie podczas gotowania
Niektóre cechy produktów mogą być nie tylko efektywne, ale i funkcjonalne! Czajnik Elegance emituje niebieskie podświetlenie, kiedy woda się zagotuje, dając wizualny znak, że woda jest gotowa do użytku, a także kojąc nerwy.

Nowości