Czajnik Luna Red 23210-70

Russell Hobbs

4008496879922

Nowy produkt

Pozwól sobie na chwilę zapomnienia z czajnikiem Luna w odcieniu połyskującej czerwieni, który nadaje niepowtarzalny urok każdej kuchni. Wyposażony w funkcję szybkiego gotowania, ten czajnik sprawdzi się idealnie o poranku, kiedy masz niewiele czasu na por

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Pozwól sobie na chwilę zapomnienia z czajnikiem Luna w odcieniu połyskującej czerwieni, który nadaje niepowtarzalny urok każdej kuchni. Wyposażony w funkcję szybkiego gotowania, ten czajnik sprawdzi się idealnie o poranku, kiedy masz niewiele czasu na poranną kawę/herbatę przed wyjściem z domu. Gotuje wodę w czasie krótszym niż minuta, będziesz miał zatem więcej czasu na zrelaksowanie się przed całym dniem pracy.

Zauroczy Cię jego olśniewający blask, szereg przydatnych funkcji sprawi, że zechcesz zabrać ten czajnik do domu. Dzięki dużej pojemności, przygotujesz ciepły napój dla całej rodziny lub wszystkich obecnych gości, gotując dokładnie tyle wody, ile potrzebujesz. Czajnik Luna w odcieniu Solar Red oszczędzi Ci trudów odmierzania wody, dzięki wbudowanym strefom szybkiego gotowania.

Stylowy czajnik w odcieniu Solar Red
Strefy szybkiego gotowania wskazują 1,2 lub 3 filiżanki
Przygotowuje wodę na 1 filiżankę w 55 sekund*
Pozwala zaoszczędzić 66% energy**
Idealny ukształtowany dzióbek- zapobiega rozlewaniu wody
1,7 l pojemność z niebieskim podświetleniem
Obrotowa podstawa 360° i schowek na przewód
Ukryty element grzejny
Wyjmowany filtr antywapienny ułatwia jego czyszczenie
Wygodny przycisk do łatwego otwierania pokrywy
Ochrona przed włączeniem pustego czajnika
2400W
1 filiżanka = 235ml wody
Gotowanie 1 filiżanki (235ml)
Szybkie gotowanie
Ogranicz czas oczekiwania na filiżankę kawy lub herbaty dzięki technologii stref szybkiego gotowania, zapewniającej zagotowanie wody na jedną filiżankę w ciągu zaledwie 55 sekund ** - co daje Ci więcej czasu na relaks z ulubionym napojem.
Strefy szybkiego gotowania

Dzięki dużej pojemności 1,7 litra możesz zaspokoić pragnienie całej rodziny lub wszystkich zgromadzonych przyjaciół. Dzięki strefom szybkiego gotowania wskazującym ilość wodą na 1/2/3 filiżanki, możesz przygotować wodę także dla mniejszej liczby osób.

Nowości