Nowy Uchwyt samochodowy Xblitz G100 Zobacz większe

Uchwyt samochodowy Xblitz G100

XBLITZ

5902479671765

Nowy produkt

Mały i wygodny uchwyt magnetyczny do samochodu, pasuje do wszystkich smartfonów.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Xblitz G100 to niewielki uchwyt magnetyczny na smartfony, który został zaprojektowany, aby zawsze pozostać na swoim miejscu. Matowa czerń oraz połyskujące boczne listwy świetnie pasują do każdego wnętrza samochodu.

Xblitz G100 to, naszym zdaniem, najprostszy uchwyt samochodowy na świecie! Zapomnij o ściskach, łapkach, chwytakach, przyciskach… Wystarczy, że zbliżysz swój telefon do uchwytu i… tyle ! 4 silne magnesy ochronione gumową podkładką zapewnią pewny i bezpieczny chwyt Twojego telefonu.

Klips posiada gumowe nakładki trzymające cały uchwyt na swoim miejscu, nawet w czasie silnych wstrząsów. Możesz mieć pewność, że twój telefon nie spadnie w czasie jazdy.

Uchwyt XBLITZ G100 obsługuje wszystkie dostępne na rynku smartfony. Mocowanie telefonu odbywa się przez naklejenie do jego obudowy blaszki dołączonej w zestawie. W opakowaniu znajdziesz komplet 2 blaszek, dzięki czemu dwoje kierowców może korzystać z uchwytu.

Nowości