Rower mechaniczny XFIT Spokey

SPOKEY

5902693265344

Nowy produkt


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Rower treningowy Spokey XFIT to doskonały wybór dla wszystkich, którym zależy na niewielkich gabarytach sprzętu, w połączeniu ze świetnymi parametrami.
Rower mechaniczny będzie świetnym uzupełnieniem Twojej domowej siłowni. Wiemy, jak ważna jest Twoja domowa przestrzeń. Dlatego XFIT to połączenie minimalizmu z praktycznymi rozwiązaniami. Po skończonym treningu, bez problemu złożysz rower i schowasz go w dogodne dla siebie miejsce. Nawet gdy pogoda nie sprzyja, będziesz mógł cieszyć się świetną formą aktywności fizycznej. Tym razem przy ulubionym serialu czy muzyce.
Rower treningowy pomoże Ci zadbać o sylwetkę, wzmocni mięśnie, ale przede wszystkim poprawić kondycję fizyczną. Jaki rower treningowy wybrać? Zdecydowanie ten, który zapewni bezpieczeństwo oraz komfort ćwiczeń. Rower mechaniczny został wyposażony w możliwość regulacji wysokości siodełka, co pozwoli na dostosowanie do swojego wzrostu. Pedały pokryte antypoślizgowym materiałem wraz z regulowanymi paskami na stopy zapewnią większy komfort. Dodatkowo, uchwyty zostały pokryte neoprenem, dzięki czemu ręce nie będą ześlizgiwać się w czasie ćwiczeń.
Spokey XFIT to gwarancja bezpiecznego treningu, w czasie którego ryzyko przetrenowania czy kontuzji jest ograniczone do minimum. Osiem poziomów oporu pozwoli Ci na dostosowanie intensywności treningu do swoich potrzeb oraz możliwości.

Parametry:
- Wymiary: 65 x 40 x 104 cm
- Wymiary po złożeniu: 40 x 25 x 133 cm
- Typ rozkładania: manualny
- Minimalna i maksymalna wysokość siodełka: 77 - 88 cm
- Wymiary siodełka: 22 x 26 cm
- Wymiary pedała: 9 x 7 cm
- Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
- Odległość pomiędzy uchwytami kierownicy: 33 cm
- Odległość pomiędzy pedałami: 22 cm / 40 cm
- Odległość pomiędzy pedałami a siedzeniem: 50 - 63 cm
- Rozmiar wyświetlacza: 11 x 16 cm
- Funkcje: TIME/SPD/DST/CAL/ODO
- Wymiary opakowania: 111 x 20 x 34 cm
- Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
- Waga netto: 9,4 kg
- Waga brutto: 11 kg

Nowości