Zestaw do pizzy Ambition 228462

AMBITION

2030100079062

Nowy produkt

Zestaw 3 akcesoriów niezbędnych do przygotowania i podania pizzy: Forma do pizzy ze stali węglowej, Nóż do pizzy z linii Savant, Talerz do pizzy o średnicy 32 cm.

Więcej szczegółów


Chcesz wiedzieć jak wykorzystać ten produkt w organizowanym przez Ciebie programie?


Skontaktuj się z nami:
Tel.: +48 795 433 637
Mail: kontakt@nagrodyb2b.pl

Aby poznać cenę "Zaloguj się" lub "Skontaktuj się z nami"

Cena dedykowana wyłącznie dla firm wykorzystujących produkty na nagrody w projektach marketingowych. Dowiedz się więcej...

Więcej informacji

Zestaw 3 akcesoriów niezbędnych do przygotowania i podania pizzy.

Forma do pizzy ze stali węglowej, pokryta oryginalną szwajcarską powłoką nieprzywierającą Ilag® Non-Stick Basic. Przystosowana do używania w piekarnikach elektrycznych oraz gazowych. Odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu forma, dzięki której przygotujesz chrupiącą pizzę. Wycięte otwory skutecznie przepuszczają powietrze i zapewniają odpowiednią dystrybucję ciepła, dzięki czemu pizza zostanie równomiernie upieczona. Duża powierzchnia formy sprawia, że możemy upiec zarówno dużą, jak i mniejszą pizzę.
Można stosować w piekarniku do 230°C
Średnica 35,5 cm

Nóż do pizzy z linii Savant to obowiązkowy dodatek, który powinien znaleźć się w szufladzie miłośników kuchni włoskiej. Dzięki ostremu ostrzu, nóż dokładnie kroi pizzę na wybraną ilość kawałków. Wyposażony w antypoślizgową rączkę, wygodnie trzyma się w dłoni. Nóż do pizzy został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Długość [cm] 21
Szerokość [cm] 8.5
Wysokość [cm] 2.5

Talerz do pizzy o średnicy 32 cm, wykonany z białego szkła hartowanego. Poprzez specjalny proces hartowania materiał ten zyskuje bardzo wysoką odporność na zadrapania i uderzenia.
Można używać w zmywarce i kuchence mikrofalowej.

Nowości